Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16-40 év körüli lányok, nők...

16-40 év körüli lányok, nők mennyit esztek átlagosan egy nap és mit? (házi feladathoz kell)

Figyelt kérdés

Milyen magas vagy és hány kg?

Egy nap hányszor és mit szoktál enni? Hány óra körül?

Hány kalória kb?

Milyen gyakran eszel gyorsételt és iszol üdítőt?


2020. okt. 25. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
+mennyit iszol?
2020. okt. 25. 13:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolában adnak ilyen házifeladatot?
2020. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

162 cm, 47 kg


általában 3-szor vagy 4-szer eszem, az időpont nagyon változó, arra nem tudok mit írni, de reggel/délelőtt, kora délután és este szoktam, van amikor éjjel is vagy ebéd és vacsora közt eszek valami uzsonna félét.


reggeli: általában valami kása gyümölccsel vagy zöldséggel

ebéd: nagyon változó, de általában zöldség, és valami hús/hal, rizs vagy krumpli jellegű dolgok szoktak még lenni

vacsora: általában valamilyen saláta, kevés hússal vagy tojással, olivaolajjal, magokkal, zöldségekkel

ha uzsonnázok az általában gyümölcs szokott lenni és néha eszem étcsokit vagy valamilyen általam sütött kekszet, édességet


1000-1500 kalória kb


szinte egyáltalán nem eszem gyors ételt és üdítőket sem iszom

vizet szoktam inni meg teát, 1,5-2 litert naponta

2020. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ági vagyok, 156 cm és 112 kiló. Mindent megeszek, amit elém raksz.
2020. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Edzés előtt 14:30 körül ebédelek, egy tál főttételt általában valami fehérhúst zöldséggel, vagy rizzsel


Vacsora 8:00 körül saláta és két szelet pirítós


A nap fölyamán valamikor eszek valami gyümölcsöt általában almát de változó hogy mikor


16/l

55kg

166cm

Napi 1000-1700kcal

2l víz

Gyorsételt vagy cukros üdítőt soha nem iszok

2020. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 éves lány vagyok, 165 cm, 50 kg.


Kb. napi 3000 kcal-t eszek, ugyanis minden nap legalább 15 kilométert futok. (=


Az iskola miatt változó, hogy mikor eszek, ugyanis különböző időpontokban kelek fel és fekszek le.


Gyorsételt, édességet és üdítőket soha nem fogyasztok, még ünnepeken sem.

Nem szeretném ezzel elrontani a sportteljesítményemet.

2020. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
158 cm, 54 kg, általában 2-3x eszek egy nap, nagyjából 800-1200 kalóriát. Gyorskaját nem szeretem, cukros üdítőt ritkán iszom. Nagyjából 2,5-3 liter folyadékot fogyasztok, ebben benne van a kávé és a tea is
2020. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19L, 156 cm, 50 kg


Reggel reggelizek valamit. Vagy tojás valamilyen módon (2 db) + kenyér + néha sajt, vagy lekváros kenyér, vagy szálámiszalonna s parizer + kenyér, vagy egyéb.


Míg iskolás voltam tízórainak vittem 1-2 szendvicset. (Szalámis, kolbászos, sajtos, lekváros, stb)


Most ebéd előtt ritkán eszek. De ha igen akkor általában lekváros kenyeres vagy tejes laskát.


Ebédre az van, amit anyám csinál. Ez általában vagy lebes vagy egyéb, vagy leves + egyéb. Tudod, olyan szinpla ebédnek való dolgok. :D


Vacsorázni nem szoktam.



Az viszont megemlítendő, hogy ha a városban járok, s úgy adódik, hogy sok csokit tudok venni, akkor itthon egy nap alatt egy tábla Milka simán elfogy... Meg a chipset és a hasonlókat se vetem meg.

2020. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok


Sokat iszok. Nagyon sokat.

2020. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!