Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülyeség lenne pelenkát...

Hülyeség lenne pelenkát használnom ha gyakran kiázom?

Figyelt kérdés

Főként éjjel fordul ez elő velem. Oldalt kiázik a betét, pedig elöl-hátul lenne még "hely". Mit gondoltok? Badarság lenne? Tampont meg kelyhet nem akarok használni, mindenképpen maradnék a betétnél.

Nem szívesen állítanék be ébresztőt hajnalban, ha lehet akkor egyben át szeretném aludni az éjszakát.

Napközben is néha vannak gondok bár ott gyakrabban ki tudok menni feltéve hogy van a közelben mosdó.



2020. okt. 27. 09:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a bugyi formájával is lehet probléma, nekem a "keskenyebb" középső résszel rendelkező bugyiknál van az, hogy középen összegyűri a betétet, oldalt meg ázik... Legyen középen jó széles, és jó feszes a bugyi, a pizsama meg laza, hátha úgy nem "folyik mellé".
2020. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

kehely/tampon szerintem biztos segitene a helyzeten (kehely leginkabb, mivel azt nem kell ejszaka felkelni kiuriteni, eleg csak reggel), de ha ezek semmikeppen, akkor menstruacios bugyi esetleg?


hozzatennem hogy en sosem probaltam meg, de mindenkitol jokat hallottam eddig rola :) (&esetleg ezt kombinalni betettel?)

2020. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy hülyén hangzik, de ha a lepedő is olyan akkor kutya pelenkát rakj magad alá.
2020. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem semmi gond nincs a pelenkával. Lehet ciki de valakinek folyton viselni kell, mégis megvan.

Nem kell egyből a hatalmas oldalt ragasztócsíkos zörgő rettenetekre gondolni. Létezik olyan vékony nadrágoelenka ami ruha alatt sem feltűnő és semmi hangja nincs. Nem tartom rosszabbnak mint bármi más megoldást.

2020. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 köszi :) Igen, végül emellett maradtam.
2020. nov. 3. 10:00
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
Engem tényleg csak az érdekel, hogy mit fogsz mondani a leendő barátodnak.
2020. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Semmit. Azt hogy így érzem kényelmesnek és biztonságosnak. Miért ne lehetne nőként erre jogom? A betétszárnyakat amúgy rejtegetnem kéne? Nem hiszem hogy jobb lenne neki ha reggelre alattam egy folt lenne.
2020. nov. 5. 07:43
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tena panst használok éjjelre
2020. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára textil pelenkát viselek akkor, mert a forgolódásom alatt sem lesz foltos az ágyam. Ritkábban görcsölök akkor.
2020. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm, aki kipróbálta, neki bevált!
2020. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!