Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz ha abbahagyom a...

Mi lesz ha abbahagyom a fog-gátlót? (többi lent)

Figyelt kérdés

még nem szedem de hamarosan kellene mivel az arcom pattanásos és olyan gyógyszert írtak rá fel amit csak fog-gátlóval együtt lehet szedni. ezért csak addig szeretném szedni amég muszáy (am 17 éves vagyok és már sok mindent próbáltam a pattanásokra és azt mondták h ez az ami segíthet) szóval szeretném ha leírnátok veletek mi történt mikor abbahagytátok és h esetleg akkor hány évesek voltatok! örülnnék ha tudna valaki olyan írni aki az én helyzetemben van

előre is köszi!:):)


2010. aug. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog történni, max. nem jön meg 28 nap múlva, hanem később, esetleg egy menzesz kimarad.
2010. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy 20 voltam mikor elkezdtem szedni, monjuk én arra amire való, pattanásaimból azért fogytak. Van mikor egyáltalán nincs az arcomon csak azok az egészpicik. Másfél éve szedem, de mivel még nem kell babó, nem hagyom abba. Ha esetleg valamiért kenned kell egészen kevéske zsírtatralmú krémet használj. Középkategóriás árcsoportba nagyáruházakba válogatok én is.
2010. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát vagy következő hónapban rendesen megjön a menzeszed és megy minden tovább, ahogy előtte volt, vagy csak később áll vissza.

Olyan is van, hogy nem indul újra a peteérés...ezen vagy tud segíteni az orvos, vagy nem. De nagy %-ban igen.

2010. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én abbahagytam egy időre. Mikor abbahagytam nem jött meg 4 hónapig, és elkezdett őrületesen hullani a hajam... totál kikészültem, hogy kopasz leszek. aztán kaptam rá gyógyszert, és újra visszatértem a foggátlóhoz. azóta már szép a hajam, és nem ishullik=)
2010. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
míg szedtem nagyobbak lettek a cicijeim, nem volt zsíros a bőröm és a pattanások teljesen felszívódtak. Mikor abbahagytam kb minden visszaállt először durvábban, de egy idő után normalizálódott a helyzet. Viszont a hangulatom sokkal jobb lett, ami a szedés alatt nem volt elmondható. kb ennyi:) 18éves voltam
2010. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ:)
2010. aug. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!