Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élénk vér hüvelyváladékban....

Élénk vér hüvelyváladékban. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Szex után vettem észre, amikor megtöröltem magam. Nem sok volt, kb mint egy karcolásnál. Azóta minden rendben.

Maga az aktus nem volt durva, inkább lágy. Igaz, nem voltam teljesen felizgulva, kb 5 perc volt az előjáték. Ennek ellenére nem fájt sem a behatolás sem maga az aktus.

Mennyire normális egy ilyen eset? Minél előbb orvoshoz kell mennem, vagy ha máskor is előfordul?

24/L


2020. okt. 28. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy túl durvák voltatok de lehet sajnos méhszáj seb stb. Az a baj nem látunk beléd. Jobb len e ha megnézetned.
2020. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt kár orvoshoz menni, csak ha rendszeresen tapasztalod. Nem lehet, hogy peteérésed van, vagy meg fog jönni?
2020. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6 nap múlva kell megjöjjön.
2020. okt. 28. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a tünete, a hormonfelborulásomnak (progeszteron hiány).
2020. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!