Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhes lehetek ujra?

Szerintetek terhes lehetek ujra?

Figyelt kérdés
Majusba reggelente es napkozbe is rosszul lettem hanytam, puffadtam, mellfajas stb. Kiderult hogy terhes vagyok (6hetes) viszont elveteltem sajnos. Most ujra probalkozunk es elkezdett ismet jelentkezni ez a rosszulletes tunet azonban a teszt meg negativ. Szerintetek? Legyszi csak normalis valaszt irjatok :)
2020. okt. 30. 08:29
 1/8 anonim válasza:
Mensid volt? Ezt így nagyon nehéz megmondani
2020. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok még mindig

Ha nem volt még mensid mindenképp várd meg hogy jön-e vagy mégsem és ha nem akkor tesztelj egyet.Szoritok hogy baba legyen!🙂

2020. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, akár baba is. Várd meg a mensit szerintem is. Az a tuti. Ha nem jön meg utánna már szerintem tuti mutat pozit is a teszt. 😊🤞 Dukkolok én is most várom már a mensit, hogy megjön e vagy se. Remélem nem, bár mi már a másodikkal próbálkozunk. Már tűkön ülök 😃
2020. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rosszullétet ugyanaz a hormon okozza, amitől a teszt is pozitív lenne. Szóval én inkább fertőzésre gyanakodnék, de azért a terhesség sem kizárható még :-) Drukkolok :-)
2020. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kivanom, hogy osszejojjon egy ev mulva. En nem vallalnek terhesseget ebben a pillanatban, mikor a korhazak a kaoszba menetelnek. Felelotlenseg szerintem.
2020. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Szerintem nem ez volt a kérdés.
2020. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy a multkor is megjott a mensim es terhes voltam igy arra se igazan tudok hagyatkozni 🙁

Koszi a sok kedves kommentet!!

Aki azt irja felelotlenseg annak is, de mindenkinek mas a velemenye es tenyleg nem ez volt a kerdes🙃🙂

2020. okt. 30. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
5. Ezt mond a nagymamádnak/vagy dédmamádnak aki a háború alatt szült gyereket. Amúgy meg 2022re feltételezik higy vissza áll a rend. Azért azt te se gondolod komolyan, hogy addig senki nem szüljön, meg ne csináljon semmit.
2020. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!