Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét utáni vérzés?

Együttlét utáni vérzés?

Figyelt kérdés

Évek óta méhszájsebem van, eddig nagyon szembetűnő, zavaró panaszt nem okozott. Korábban is volt rá példa, hogy intenzívebb, durvább együttlét után pecsételő vérzésem volt, de ez havonta egyszer fordult elő. Viszont mostanában vannak olyan pózok, amikor garantált, hogy pecsételni, vérezgetni fogok. Gondolom itt jobban érintett a méhszájam.

Utoljára másfél éve voltam rákszűrésen, előtte is évente-másfél évente jártam, szinte kivétel nélkül mindig P2 lett az eredményem. Természetesen a legrosszabbra gondolok jelen helyzetben, már temetem magam, mert zavar ez a gyakori vérezgetés. Már kértem időpontot a nőgyógyászhoz, de ideges vagyok attól még, hogy mi van, ha ez már méhnyakrák?


Egyébként alapból bővebb "fehér"folyásom volt mindig is (fehér, sárgás, halvány barnás, attól függ, hogy mióta van bent a tisztasági) és még gimis koromban gyakran csináltam azt, hogy erre tampont használtam. Kényelmesebb volt így, pedig nem telt meg soha a tisztasági sem. Ez közrejátszhatott a méhszájseb kialakulásában vagy legalábbis a növekedésében?

23/L


2020. okt. 30. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni, de ha ilyen problémád van, azt érdemes sűrűbben megnézetni. Nem okoztál magadnak súlyosabb problémát, csak ha ettől állandó gyulladásod lett volna.
2020. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a panasz pár hónapja vált panasszá, zavaróvá. De egyébként más tünet nincs, legalábbis úgy gondolom.

Az ijesztett meg, hogy a húslészerű folyás nem tudom mennyire hasonlíthat az enyémhez, az én pecsételésemhez, folyásomhoz, ami ugye a méhnyakrák tünete.

2020. okt. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!