Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt menstruáció, negatív...

Elmaradt menstruáció, negatív tesztek, együttlét utáni 1 napos vérzés, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen?

Egy hete kb hogy fel vagyok fázva,igaz hogy 41 naposak de pontosak a ciklusaim.Most elmaradt 2 hete lett volna esedékes..azt hittem baba van a dologban,de nagatívokat teszteltem mindíg.Sűrű vizelési inger a felfázás miatt,valamint együttlétek után (2szer volt azóta)1-1 napos vérzés (1 betét kicsit lett csak olyan,tehát nem vészes..mintha kezdene megjönni de semmi)másnapra teljesen elmúlik..a derekam fáj a felfázás miatt,ha hideg éri,a hasam alját néha érzem mintha meg akarna jönni...Volt valakinek hasonló?


2013. márc. 20. 14:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Hasonló a problémám. Nekem 26 naposak a ciklusaim, ami mindig pontosan jött és még sosem maradt el menstruációm. Együttlét után véreztem kicsit, de csak aznap este és még volt pár napom a mensiig. 19-én kellett volna megjönnie, de semmi. Én is teszteltem, persze negatívat. Majd ma délután megjött. Vagyis ez sem normális, mert rózsaszínes barnás és nem ilyen szokott lenni. Szerintem az sem normális ami nálad van, úgyhogy irány a doki. Én is ezt teszem, kíváncsi vagyok mitől lehet ez. Majd írd meg nálad mi volt.

T.

2013. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Valamelyikőtök volt dokinál? Mit mondott, van valami gond?

Csak azért kérdezem, mert nekem is kimaradt ebben a hónapban, és a teszt persze negatív.

Nekem is csak derékfájás, pecsételő vérzés néhány napig, sűrű vizelés volt, de ezek is elmúltak, ahogy a menstruáció esedékességi ideje elmúlt. Azaz valamivel később.

2013. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én majd jövőhét kedden megyek dokihoz, addig meg marad az aggódás, mert azóta is szurkál az alhasam.
2013. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csak 1lovas lány válasza:
Irjatok már ha voltatok dokinál mert nekem is hasonló..együt lét után vérzés... nem jött meg a mens. És görcsöl,szur a hasam...de negatív a teszt
2014. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!