Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Együttlét utáni vérzés normális?

Együttlét utáni vérzés normális?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal és voltak pillanatok amikor kicsit fájt és utána körülbelül 2 percig elég hevesen vérzett. Nem az első együttlétünk volt hanem az ötödik pontosan úgyhogy nem is olyan régóta vesztettem el a szüzességemet.

Nagyon megijedtem hogy mitől vérezhet ráadásul ennyire nem sokáig csak akkor eléggé. És azóta kicsit fáj is ott lent... baj lehet velem? Vagy valamit rosszul csináltunk?

Segítsetek kérlek és csak normális válaszokat!!

Köszönöm



#vérzés #együttlét #együttlét utáni vérzés
2018. aug. 11. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, hogy a szűzhártyád az eddigi alkalmakkor még ép maradt, és most véreztél emiatt. Kevésbé valószínű, hogy a hüvelyfaladat vagy méhszájadat sérülés érte. Ha nem nyugtat meg, amit írtam, akkor keress fel nőgyógyászt a hét elején, úgyis ideje barátkozni vele, hiszen rendszeres szexuális élet mellett évente kell a rákszűrés is.
2018. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszodat megnyugtattál. Ha legközelebb is előfordul mindenképpen felkeresek egyet csak egyenlőre picit tartok tőle
2018. aug. 11. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, semmi baj nem történik egy vizsgálaton, azért van a doki, hogy segítsen és hogy te jól legyél :) Szerintem is érdemes így hozzáállnod, hogy ha előfordul máskor is, akkor keress fel orvost. Egyébként így egyetlen alkalommal teljesen természetesnek tűnik.
2018. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!