Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen megerősödött pisiszer...

Hirtelen megerősödött pisiszerű folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában feltűnt, hogy nagyon sok pisiszerű folyás folyik a hüvelyemből. Korábban nem volt ilyen sok, ha volt is az nem ilyen vészes. Most konrkétan mintha pisilnék csak tudom, hogy nem az. Nap folyamán többször van ez. Leginkább pisilés után, hiába ürítem ki magam teljesen, utána felállok, megtörtlöm és pár perc múlva mintha ömlene ki belőlem. Soha nem volt ilyen erős. Nincs szaga, folyadék állagú, átlátszó de írtóra sok és zavar. Betét nélkül nem merek kimozdulni, még ha nincs is mensim akkor is kell emiatt. Orvosom nemrég pajzsmirigy alulműködést mutatott ki rajtam amire adott gyógyszert. Mellékhatásokban nem láttam ilyemsit, de lehet emiatt lett hirtelen ilyen sok hüvelyi folyás? Korábban viszonylag kordában tudtam tartani, de most ha lépek pár lépést, érzem, hogy folyik. Mit csináljak? Van erre valami házi praktika vagy mindenképp orvos kell? 23L

2020. okt. 30. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a huvelyedbol, nem pedig a holyagodbol?

Igazabol ez normalis is lehet huvely eseten, megnyugtatlak. Sima hormonalis valtozas is okozhatja, volt hogy egy ideig nekem is volt, aztan meg elmult. A ciklusomnal egyutt valtozott. Peteereskor sokszor volt hogy betetet kellett betennem, mert sokszor szo szerint mintha bepisiltem volna. Aztan elmult, bar mar fogamzasgatlot is szedek.

A holyagodbol is urulhet, ha nem tudod normalisan uriteni, es marad benne, aztan pedig a sima izom ellazul es kifolyik beloled. Ezzel mar inkabb orvoshoz fordulnek.

2020. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fú most elgondolkoztattál. Eddig biztos voltam benne hogy ez sima hüvelyi váladék, de most lehet tényleg a hólyagból jön. nemm tudom őszintén. de zavar. nőgyógyász vagy rendes orvos?
2020. okt. 31. 00:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha hólyag akkor urulogus (igen, nokent is) egyebkent nogyogyasz. En inkabb valahogy kideritenem elsonek pontosan honnan is folyik. :D
2020. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt óvszer nélkül szex mostanában?

Nem viszketsz?

Trichomonas tünete ez a sok folyás, nekem volt sajna, ugyanolyan érzés volt mint mikor megvan, olyan durva folyást csinàl. Mellette nagyon viszket is egy idő után

2020. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem élek szexuális életett.

sőt sosem szexeltem kijelenthetem.

viszketni nem viszket.

de ez a folyás bosszant, mintha pisilnék..de nem is értem. korábban sima hüvelyifolyásom volt msot meg ez.

2020. okt. 31. 00:32
 6/10 anonim ***** válasza:

4#

A tricho inkabb zoldes, budos folyassal jar, es emlekeim szerint viszket is. :D Maradjunk annyiban hogy keresd meg a forrast, aztan egy altalanos vizsgalat nem art nogyogyasznal ha onnan jon. ha pedig hugycsobol jon akkor urulogus mindenkepp.

2020. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6os.

2xis említettem a viszketést.

Nekem teljesen vízszerű, színtelen, szagtalan volt és eszméletlen mennyiségű

2020. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
néha viszket, de lehet a betétek miatt. ha nem hordok akkor nem viszket .
2020. okt. 31. 01:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi folyás jön kb egy nap? Milyen betétet használsz? Ha elég a tisztasági akkor rendben van.
2020. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt sokáig, vény nélküli gyógyszer nem segített rajta. Macmirort adott nőgyógyász, ami jó gombára is, bacira is, trichomonas ellen is.

Nekem kiderült végül, hogy baktérium okozta. Nem kell komoly tüneteket okozzon, hogy észrevegye az ember, hogy nem stimmel valami és nem is szabad annyiban hagyni, ha valami gyanús.

Nekem egyébként vannak még ilyesmire hajlamosító tényezőim, szedek fogamzásgátlót, gluténérzékeny vagyok és pco-m van, ezek mind hatnak a hüvelyflórára. Úgyhogy nem egyszerű dolog néha kideríteni, hogy mi miért van és vizsgálatokkal lehet csak bizonyítani az okokat. Most is érdekes egy kicsit a folyásom az alapbetegségeim miatt, de határozottan jobb a Macmiror óta.

2020. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!