Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb a megereszkedett...

Mi a legjobb a megereszkedett mellre? Csak a műtét segíthet?

Figyelt kérdés
Alig 21 éves vagyok. 11 hónapja szültem. Mikor belövellt a tej, az amúgy olyan 75/B-s méretem szó szerint görögdinnye lett. Mióta elhagytuk a szoptatást, (sajnos 7 hónapja, önhibámon kívül) a mellem olyan, mint egy öregasszonyé, és ez borzalmasan rontja az önbizalmam.. Aki hasonló cipőben jár, tud ajánlani nekem valami "csodakrémet" erre? Esetleg valamiféle tornával vissza lehetne feszesíteni? Vagy ezen csak a műtét segíthet? És ha igen, elég egy sima felvarrás, vagy érdemes implantátumot beültetni?

2020. nov. 3. 03:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Alig 21 évesen, egy majdnem 1 éves gyerekkel tényleg ez a legnagyobb problémád??

Műtét segít ezen, de nem lesz olcso

2020. nov. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
A cicikre legjobb, ha közre fogsz velük valamit. :)
2020. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Muti...
2020. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg ha sportolsz vagy szoktál tornázni, végezhetnél mellizomra gyakorlatokat, hátha kicsit megemeli
2020. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs csodakrém, se csoda torna. Csak műtét, 1 milláért. Megértelek, mert fiatal vagy, én is 22 éves koromtól cipelem a szülés nyomait. De én elfogadtam.
2020. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak műtét, az, hogy milyen, azt az orvossal kell megbeszélned, hiszen ő látja a valós helyzetet.
2020. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem met gyerekem se volt, csak sajnos 14 eves korom ota Ds kosaraim vannak, ezert most 19 evesen mar csunyabb mint anyamnak (45, 3 gyerek).

sajnos csak a mutet segit rajta :(( elvileg a mellizom erosites nagyon minimalisan segithet, de nem valoszinu

2020. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Első kommentelőtől kérdezem, milyen más problémámnak kéne még lennie? Igen, köszönöm kérdésed, hála az istennek nagyon jó életünk van, szóval igen, ez a legnagyobb. Szerintem attól, hogy anyuka vagyok, mellette ember is, szóval szeretem jól érezni magamat a bőrömbe, és így nem érzem jól magam :)

Egyébként mindenkinek köszönöm a választ, tudom, hogy a műtét nem olcsó, de megoldjuk, nem ezen van a hangsúly, csak kíváncsi voltam létezhet - e barátibb megoldás erre, mert eléggé félek bármilyen fajta műtét gondolatától. Sajnos ezek szerint nincs más mód. Köszi nektek 😘

2020. nov. 3. 17:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Illetve #4-es, csak futni szoktam reggel vagy esténként, de akkor nézek neten pár mellizom gyakorlatot, hátha kap újra egy kis tartást a tornától.
2020. nov. 3. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Pl hogy még tojàshéjjal a seggeden sikerült elcseszned az egész életed.
2020. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!