Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb a megereszkedett...

Mi a legjobb a megereszkedett mellre? Csak a műtét segíthet?

Figyelt kérdés
Alig 21 éves vagyok. 11 hónapja szültem. Mikor belövellt a tej, az amúgy olyan 75/B-s méretem szó szerint görögdinnye lett. Mióta elhagytuk a szoptatást, (sajnos 7 hónapja, önhibámon kívül) a mellem olyan, mint egy öregasszonyé, és ez borzalmasan rontja az önbizalmam.. Aki hasonló cipőben jár, tud ajánlani nekem valami "csodakrémet" erre? Esetleg valamiféle tornával vissza lehetne feszesíteni? Vagy ezen csak a műtét segíthet? És ha igen, elég egy sima felvarrás, vagy érdemes implantátumot beültetni?

2020. nov. 3. 03:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miért kell bántani azt, akinek nem három diploma, csúcs karrier és szórakozás minimum 30 éves koráig az egyetlen elképzelhető út.

Egy huszonéves nem gyerek. Az más kérdés, hogy az utóbbi 10-20 évben divat lett óriáscsecsemőket nevelni, akik 30 évesen is korainak érzik a szülőről való leválást.

Viszont egy normálisan nevelt ember 20 éves korára hagy döntse már el, hogy mit szeretne kezdeni az életével. Nem véletlen nem 25 évesen számít egy ember nagykorúnak.

Kérdező, nekem az segített, hogy 2 kg súlyokkal edzettem a karom és mellizmom. Nem tesz csodát, de sokkal jobb lett.

Viszont szerintem ez alapból kisebb melleknél segít, azokat kicsit megemeli. Nem tudom nagyobb mellekkel mit csinál az erősödő mellizom.

Ha műtét kell, az orvos dönti el, hogy van e elegendő saját szövet felvarráshoz, ha csak azt szeretne valaki.

Ha implantátum kell, az 2-300 ezerrel drágább mint a felvarrás.

A sima felvarrás is 5-600 ezernél kezdődik.

2020. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 sajnálom, hogy egy babáról neked az élet elcseszése jut eszedbe, kívánom, hogy neked káprázatos életed legyen úgy, ha 30-40 évesen szülsz, bár én ezt nem tartom korfüggőnek.😊

#11-es én sem értem, tulajdonképpen ha az életemet elrontanám se lenne köze hozzá másnak,de kötekedők mindig, mindenhol felbukkannak. Ez nem baj, mindenkinek lehet véleménye.

Köszönöm a tanácsod, én is gondoltam erre és pont a napokban szereztem be ilyen kis súlyzókat erre a célra, remélem valamit használni fognak, és nem kell majd a műtét.

2020. nov. 5. 23:54
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki fiatalon családot alapít már elvan cseszve az élete? Hű de ritka primitív jellem vagy.
2021. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Műtét segít ezen. Utána kell érdeklődni magánorvosnál ( plasztikai sebésznél). Nem lesz olcsó , több millió összevetve minden.( Lehet ezzel hülyeséget mondok.) De ha szeretnéd , az is érthető , mert rengeteget tud az ember önbizalmán rontani. Csináltasd meg nyugodtan.
2021. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!