Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen multivitamin vált be...

Milyen multivitamin vált be nálad? Főként nőktől kérdezném.

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy bevált? Én nem szedek semmilyet, és nem voltam beteg kb. 10 éve. Próbálok kiegyensúlyozottan táplálkozni, viszonylag sok zöldséget, gyümölcsöt eszem.
2020. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam kérdezni: honnét lehet tudni, hogy egy multivitamin bevált-e?
2020. nov. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz: nem, nem éri meg drágát venni. Egyél kiegyensúlyozottan, változatosan, amellé pedig bármilyen filléres multivitamin jó.

Azért a hatás kicsit komplexebb, minthogy "x ideje nem voltam beteg". Haj, bőr, köröm, nyálkahártya állapot, ésatöbbi. Az aktivitás sem mindegy, egy aktívan sportolónak ugyanis sokkal nagyobb a vitamin igénye is, mint egy egyszerű munka-haza beosztású embernek, főleg, ha irodai, vagy könnyű fizikai munkát végez.

2020. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy multivitamin önmagában sajnos nem elég, mert bizonyos vitaminokból és ásványianyagokból nem tudnak eleget beletenni. Én 32 éves vagyok és szedek Supradint, plusz C vitamint, ősztől tavaszig D vitamint és Magnéziumot pluszban. Nekem ezek váltak be, nem hullik a hajam, nem törik a körmöm, energikus vagyok és nem beteges.
2020. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!