Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzés vagy baktrérium...

Lehet fertőzés vagy baktrérium van a nemiszervemben?

Figyelt kérdés

Pár éve kb 6 hónap kihagyással folyamatosan "kijön" ugyanaz a betegség rajta. Viszket és ég, szoktam kenni canestennel és szedek rá ilyenkor tőzegáfonyát, aztán pár nap múlva elmúlik, de pár hónap után újra kiújul. Most újra kijött, először pisilés után fájt, mikor kiürítettem a húgyhólyagomat, most pedig átterjedt kivűlre. Rendkívül kellemetlen szagú és "nyálkás". Menjek nőgyógyászhoz vagy így nem vizsgál meg?

Nem élek szexuális életet, mielőtt felvetődne ez a kérdés.

17/L



2020. nov. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik jol, foleg, hogy ennyire rendszeresen van. Amugy a viszketes gombara utalhat, de az ego erzes vizeles kozben meg felfazasra. Mindenkeppen orvos kene, ez nem jatek.
2020. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egyből nőgyógyász? Egyáltalán így meg fog vizsgálni?
2020. nov. 4. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg fog, kb mindenki akkor megy amikor gond van. Látott ő már sokkal cifrábbakat is ennél, nyugi.
2020. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne, ha látna egy nőgyógyász! Biztos valamilyen fertőzésről van szó a leírásod alapján, de mi nem tudjuk megmondani, hogy gombás vagy bakteriális-e... (lehet kétféle fertőzésed is van). Előfordulhat, hogy doki által felírt gyógyszerre lesz szükséged.


Persze, hogy meg fog vizsgálni, de óvatos lesz veled, főleg, ha szólsz, hogy szűz (?) vagy.

2020. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!