Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van, hogy a nemiszervemb...

Mitől van, hogy a nemiszervemből (hüvely) kis fehér darabkák jönnek ki? Hogyan tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Főleg intim együttlétkor jönnek ki. Olyasmik mintha kis túrószemek lennének. Próbáltam Colpo-Cleanerel és canestennel kezelni de sajnos ezek nem segítettek.

2014. szept. 20. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ír fel neked rendes gyógyszert. :)
2014. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Voltam már kétszer de semmit nem írt fel és azt mondta minden rendbe van Ő nem lát semmit. Szerintem elég rosz orvos. Harmagyára is vissza akartam menni de szabadságon volt kb. egy hónapig és mire az időpont szólt megjött a havi és így nem szabad menni. Bármikor megyek nem segítőkészek és nem írnak fel semmit. :/
2014. szept. 20. 19:23
 3/8 A kérdező kommentje:
*harmadjára
2014. szept. 20. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor keress egy másik dokit!

Fertőzésed van, valószínűleg gomba. Ez nagyon nem játék, muszáj kezeltetni!

2014. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló, de semmi bajom. szerintem ne törődj vele, hogyha nem nagy mennyiség és nem viszket.

Ha valami a szokásostól eltér, akkor kellene aggódni.

2014. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagy mennyiség és viszket is... és állandó jelenség.
2014. okt. 31. 08:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp másik doki.

Vagy vegyél a gyógyszertárba Canesten Combi-t, vény nélküli.

2014. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régebben vettem Canesten Combi-t de semmit nem hatott. Aztán kipróbáltam pár erősebb krémet, tablettát de semmi. Választottam pár hete egy másik orvost de november közepére vagyok bejegyezve sajnos. Addig is fent áll az állapot.
2014. okt. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!