Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni ha fáj és...

Mit lehet tenni ha fáj és viszket a nemiszervem? 17L

Figyelt kérdés

Nagyon kényes, kínos kérdés és előre bocsánat miatta főleg hogy ilyen fiatalon

A lényeg hogy 3 napja tiszta piros és fáj ha hozza erek de az elején viszkett is és rendszeres normal folyásom van de most ilyen sárgás

Állítólag holnap vagy holnap után jön meg a menstruaciom és meg nem voltam senkivel úgy.

Tényleg torodok a lenti higeniaval de szerintem oda vittem valamit és csak az eleje faj beljebb nem

Őszintén volt már ilyenem 2-3 régebben de akkor nem fajt és bekentem canestenel és elmúlt máskor meg ilyen antibakterialis itthoni sprayt fújtak rá és elmúlt

De most faj és folyas is van és nincs itthon canesten nem is merem anyanak mondani mert ő nagyon kényes és eléggé impulzív ember szóval semmit nem lehet vele

De avval a sprayel be fújtam és nagyon nagyon fajt de ennyire meg soha

Szóval mit javasoltak?

Én max annyit tudok tenni hogy drogériaba veszek rá valami krémet vagy rendelek(szoktam bor/szépség ápolási termékeket időnként )

Vagy valami más házi praktika?

Őszintén mostanság nem érzem magam valami 100%-osnak pl zabalok rendesen meg szomorú vagyok meg lehet túl erősen csináltam azt

Nemtudom mennyire menjek bele ezekbe

Köszönöm előre is



2018. dec. 6. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy max. annyit tudsz tenni, hogy elmész drogériába? Es ti akartok már 17 évesen elköltözni. Eszem megáll. El lehet menni az orvoshoz. Ezt lehet tenni.
2018. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A minimum amit megtehetsz, hogy orvoshoz mész. Fel sem merült a terjedelmes magyarázkodások között, pedig ezen az oldalon sem fog senki így látatlan információkra meg találgatásokra meggyógyítani. Nem létezik mindenre házi praktika, arról nem beszélve hogy egyes tünetek ideiglenes elfedése nem biztos hogy a betegséget is kezeli.
2018. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Műszálas cuccokat sok cukrot tejet fogamzásgátlót és más tablettákat hormon készítményeket kerüld ...
2018. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Ha ilyen durva, akkor arra már nem elég egy kis Canestent kenni. Aztán minél előbb menjél, mert csak rosszabb lesz. Anyukád nem kell hozzá. Egyedül is mehetsz.
2018. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz, mielőbb!
2018. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az írásodból úgy tűnik, elég erkölcsös lehetsz. Szerintem is orvos, de ha annyira szégyenlős vagy, keress női dokit. Ne törődj mással, ebben az esetben csak azt nézd, hogy neked mi a jobb. Mehetsz egyedül is, de anyudat azért nem ártana beavatni, főleg ha privátba akarsz menni, mert ugye arra pénz sem árt.
2018. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján ez szinte biztos, hogy bakteriális fertőzés. Hiába kened Canestennel az nem lesz jó rá. Mindenképp nőgyógyászhoz kell fordulni, hogy kenetet vehessen és felírja rá a megfelelő kúpot,krémet. Ha ez kezeletlen marad és túlszaporodik nagyon nagy bajod is lehet még ebből. Anyukáddal vagy nélküle de muszáj lenne elmenned egy nőgyógyászhoz. Hidd el nem ciki, bárkivel előfordulhat. Össze lehet szedni ezt uszodában, wc-ben vagy akár a tangabugyi használattól is.
2018. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem akarod anyukádnak megmondani, hogy van valami fertőzésed? Mással nem tudod megosztani a problémádat. Ha eléggé impulzív édesanyád, akkor a te gondodat is nagyon gyorsan megoldja még a hét vége előtt.Ez neked csak jó lenne.
2018. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!