Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki szült terhességi magasvérn...

Aki szült terhességi magasvérnyomással leírná a tapasztalatait? Normálisak ezek a félelmek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok még csak 21 hetes de máris előjött a terheségi magasvérnyomás amire kaptam gyógyszert.Ha már az elején gond van mi lesz később?! Nagyon félek a szüléstől ,de nem a fájdalomtól hanem az esetleges szövődményektől,halálozástól.Alig várom a kicsit ,de a félelem borzalmas
2020. nov. 8. 13:57
 1/2 anonim válasza:

Egy gyerekünk már van, a másik hamarosan születik.

Közhely következik: ne félj!

Szerintem normálisak a félelmeid, minden emberben felmerülnek, mint lehetséges rossz verziók. A személyes véleményem az, hogy bízni kell abban, hogy miért veled/a te gyerekeddel történne bármi. Pozitívan kell hozzáállni, mást nem nagyon lehet tenni. Bízz magadban, hogy képes leszel rá - mert miért ne lennél, és milyen sokan mások is képesek voltak rá. "Szövődmény" meg nálad nem lesz. ;)

Az pedig h most magad vérnyomásom lett, nem feltétlenül jelenti azt, hogy más is előjön. :)

Tornázz, jogázz, pilatesezz, keress valami olyan mozgást, ami kismamáknak való, trimeszterekre lebontva. Intim torna. Pocak kenegetés. És a legfontosabb a pozitív gondolatok - hogy minden rendben lesz a várandósság alatt, a szülés közben. Utána pedig fantasztikus lesz a kezedben tartani! ;)

2020. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Előző vagyok. ;)

Ha jól számolom, kb mostanságra van kiírva. Saccper.

Minden jól alakult?

2021. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!