Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ennyire szenvedősek...

Másnak is ennyire szenvedősek a peteérés napjai?

Figyelt kérdés
A ciklusom felénél rendszeresen jelenetkezik a hányinger, alhasi görcsök és hasi fájdalmak, főként a jobb oldalra kisugározva. Az elején megijedtem,hogy vakbélgyulladás, mert elmondás alapján kicsit hasonlónak tűnt, de mivel elmúlik és rendszeresen megtörténik, inkább a mentsruációhoz kapcsolnám. Más tapasztalt már hasonlót?

#menstruáció #peteérés #menstruációsciklus
2020. nov. 8. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőmnek volt ilyen, PCO-ja van sajnos. Egy vizsgálat mindenképpen megérné...
2020. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos vagyunk jó páran olyan szerencsétlenek, akik ezzel minden hónapban megküzdenek. Nincs ezzel semmi baj, van aki érzi, van aki nem. Sajnos engem is megvisel, sokszor jobban, mint a menstruáció.
2020. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hányingerem nincs, de görcs, szúrkálás igen.
2020. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is érzem nagyon erősen minden hónapban. Rettenetesen fáj, szúr. Hányingerem nincs, de olyan erős fájdalmam van, hogy nem tudok nem arra figyelni. Szerencsére pár óráig tart csak.
2020. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sssaszem ***** válasza:
Kedves 1-es kommentelő, milyen vizsgálatok lesznek az endometriózisra?
2020. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedve 5-ös!

A PCO nem endometrózis. Egy sima nőgyógyászati szűrővizsgálattal, hasi és hüvelyi ultrahanggal derült neki ki a PCO.

Úgy tudom, hogy az endometrózist 100%-ra csak kis hasi műtéttel tudják megállapítani, de ebben nem vagyok annyira jártas.

2020. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyakran megszenvedtem.

Valami éles, feszítő görcsöket éreztem , menni is alig birtam olyankor. Hányingerem nem volt, de kevés vérzés igen, csak pár óráig.

2020. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sssaszem ***** válasza:
Kedves 6-os ott sajnos altatás van.
2020. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzem, feszül a hasam nagyon, és fáj is.
2020. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sssaszem ***** válasza:
Amit sokszor vakbélgyulladásnak gondolunk, az valójában peteérés. De nem szervi vakbél gond, hanem a középidős fájdalom, amikor is peteérés van, az is fájhat.
2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!