Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közben erős fájdalom a...

Szex közben erős fájdalom a méhszájnál, utána pedig puffadás és nyilaló, feszítő fájdalom az alhasnál. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma egyűtt voltam a párommal és mikor mélyen belémhatolt nagyon erős fájdalmat éreztem a méhaszájamnál. Annyira belenyilalt, hogy abba is hagytuk. Utána pedig órákig fel voltam puffadva és erősen szúrt az alhasam.

Ezelőtt soha nem volt példa semmilyen fájdalomra egyűttlétekkor sem az aktuális párommal, sem az egykori partenereimmel.

Nem fáztam fel soha, nem volt semmilyen nemi betegségem sem, így fogalmam sincs mi lehet ez.

Még most is érzem, hogy enyhén puffadt az alhasam, kellemetlen érzés. De a legrémisztőbb érzés az volt, amikor belül éreztem a szúró fájdalmat egyenesen a méhszájamnál szeretkezés közben.

Holnap jelentkezem be ultrahangra nőgyógyászhoz, de nagyon érdekelne, hogy van-e itt olyan, aki találkozott már hasonló tünetekkel.


24/N



2020. nov. 8. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Méhsüllyedésnél szokott lenni ilyen. Megnyúltak a méhet tartó szalagok.
2020. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem igazán vagyok kompetens ebben a témában, de először arra gondolnék, hogy ahogy behatolt, hirtelen nagy mennyiségű levegő is bekerült, amit a nemiszerve "maga előtt tolt" benned, így hirtelen belülről megfeszültek a dolgok benned. Plusz a levegő beszorulhatott valahová, ami a puffadást okozta.
2020. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is csak beszorult a levegő. Velem is előfordult már. Persze biztosat az orvos tud csak mondani.
2020. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhsüllyedés általában szülések után alakulhat ki.
2020. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én is a levegőre gyanakszom, ami egyűttlét során “pumpálodik” be a hüvelyen keresztül. Legalábbis a puffadást ez okozhatja az alhas tájékán. A másik fájdalmat meg lehet a heves egyűttlét okozta kivételesen valamilyen okból.

De valóban, majd az orvos fogja ezt jobban tudni, vagy látni az ultrahangon.

2020. nov. 8. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Adenomiózis, endometriózis
2020. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!