Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már hasonló helyzetben?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Május 25.-én volt meg az utolsó menzeszem. Május 29.-én együtt voltunk a párommal. Most az utolsó 3 napban érzek szúrkálást a hasam aljában és fel vagyok kicsit puffadva is mintha sokat ettem volna nem szokott velem ilyen lenni. Felfázva nem vagyok. 19.én megyek a nőgyógyászomhoz szerintetek lehet baba lesz a dologban és ha az lenne akkor már megtudná mondani?

Mikor peteérésem van, akkor az annyira fáj hogy alig tudok kiegyenesedni meg pisilni sem tudok fájdalom nélkül, most ilyen még nem volt, mint amit most érzek ezt a szúrkálást ez most más. Tervezzük a babát egyébként és örülnék neki!



#terhesség #puffadás #alhasi szúrkálás
2020. jún. 5. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van 2 napja mintha mindjárt megjönne.
2020. jún. 5. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés esélye van, hogy terhes legyél, 4 nappal a menstruáció kezdete után, hacsak nem 20 naposak a ciklusaid, ami eleve probléma. Ráadásul mindenféle tünet korai, ennyi idő alatt még be sem ágyazódik, a nőgyógyász pedig nem lát 3 hetes terhességet, elküld vérvételre.

Szerintem inkább bélrendszeri gondod van, de annyira rágörcsöltél a teherbe esésre, hogy mindent annak tulajdonítasz.

2020. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi történt kérdező?
2021. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!