Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhatja ciszta a tüneteket?

Okozhatja ciszta a tüneteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint egy hete elszakadt a gumi, pont ovulációm is volt. Múlt héten voltam nőgyógyászati vizsgálaton, ahol szilva nagyságú cisztát talált a doki, ami el is fakadt. Megyek majd uh - ra is. Viszont pár napja feszülnek a melleim, s nőttek is, ráadásul olyan mint ha meg akarna jönni. Holott majd csak 17 - re várom . Terhességi teszt nem mutatott ma semmit. Okozhatja ezeket a tüneteket az, hogy el fakadt a ciszta?

2020. nov. 9. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt UH, akkor honnan tudja a doki, hogy volt ciszta, ami kifakadt? Oké, hogy érzi, hogy van ott valami, de ha már kifakadt, akkor hogyan?

Nekem volt ilyen, de akkor véreztem is rendesen, és az UH-on is látszott az üres zsák.

2020. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha több mint 1 hete ovuláltál, akkor nem valószínű, hogy 17-én menstruálj, néhány nap múlva esedékes. Vettél be esemény utánit? Ha nem akarsz gyereket, kellett volna, a tesztelés még korai, bár a ciszta miatt nem valószínű, hogy terhes lennél.
2020. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

31 - én szakadt el a gumi, mensi naptáram szerint 3 - án ovuláltam. 30 napos a ciklusom, 4 napig szokott meg lenni,így 17 - re várom. Ami reális is, mivel előző hónapban 18-án volt meg.

Elmondása szerint érezte ahogy ki fakadt, amikor meg nyomta. Viszont azon kívül hogy meg nőttek a melleim, s olyan mint ha meg akarna jönni nincs semmi más tünetem.

2020. nov. 9. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehat menstruacio elott, kb most, feszulni szoktak a mellek. Beagyazodas utan par nappal viszont nem mutat tuneteket a terhesseg. Teszt azert kesobb nem art, ha nem jon meg.
2020. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maximum a várt előtt 1-2 nappal szokott érzékeny lenni a mellem, nem előtte egy héttel. Szombat óta fájnak a melleim, s duzzadtak. Azért 17 - e még igen csak messze van ahhoz, hogy olyan érzésem legyen mint akinek meg jön. Főleg úgy hogy mindig óramű pontossággal jöm meg.
2020. nov. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!