Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha ilyen rövid időre...

Normális ha ilyen rövid időre megjött?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálok rövid és tömör lenni.


Október 28-29-re elmúlt a ciklusom, utána héten voltak görcseim (általában kisebbek, volt 1-2 erősebb, de felfigyeltem rá). Mai napon (11.09-én) nagyon erősen fájt, mint mikor a ciklusom első napja van. Megjött. Ez így normális? Szüleim és egy gyógyszerész szerint előfordulhat, hogy ennyi időre is megjön. Forduljak vele orvoshoz, vagy ez így okés?

Köszönöm a válaszokat!



2020. nov. 9. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Fogamzásgátlót szedsz? Egy-egy alkalommal még elmegy, de ha többször előfordul, akkor menj el nőgyógyászhoz!
2020. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

21 éves. Nem, nem szedek és elsőre fordult ez elő. ~6,5 éve jött meg körülbelül először.


Eléggé ráparáztam ma erre az erős görcsre, illetve igen stresszes vagyok egy ideje.. nem szeretném túl kombinálni (bár képes vagyok rá), de ez is közre játszhatott, hogy megjött?

2020. nov. 9. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megjött? Nem csak ovulációs vérzés?
2020. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy.🤦‍♀️
2020. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó marha okos, ezt miből sikerült megállapítanod? Jó Isten gyere le! -.-"
2020. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szüleidnek, gyógyszerésznek igaza van, ez semmit nem jelent egyszer. A stressz elég hozzá.
2020. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Terhes köszönöm szépen nem lehetek. :)


Köszönöm a normálisabbik választ/kérdést. Ovulációs vérzésre gondoltam én is, csak reménykedtem, hogy nem olyan választ kapok, hogy terhes vagyok, hanem valami segítőbbet. De tényleg köszönöm! :)

2020. nov. 9. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!