Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kisajak megduzzadása mitől lehet?

Kisajak megduzzadása mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra úgy tűnik begyulladt a bal kisajkam. Jóval nagyobb, duzzadtabb, mint a másik, nem fáj, nem viszket, de elég ijesztő. Volt valakinek hasonló problémája? Mitől lehet?
2020. nov. 11. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs egy pattanàsnak kinéző dudor rajta?
2020. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincsen :( az egész bal kisalkam meg van duzzadva, vaskosabb, pirosabb, mint a másik.

Olvasgattam sokat erről a Bartholini tályogról, de nekem nem a kisajak alján van egy duzzanat, hanem maga a kisajak duzzadt, gyulladt. (az egész)

2020. nov. 11. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt bartholin gyulladásom, valóban lent kezdődött, aztán kB 5 nap alatt akkora lett mint egy tojàs. A borsónyi dudorból...

Na a 4.napon màr az egész kisajak be volt gyulladva, vastag volt, vörös, kemény és szinte làngolt. Tele volt gennyel meg vérrel...undi tudom.


De ha nem fàj akkor neked biztosan nem ez a bajod.

Esetleg kend be egy kus canestennel. Hàtha csak egy kis gombàs dolog.

2020. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hu most nagyon megnyugtattál, én is úgy gondolom, hogy nem az mert nem fáj! :) persze, ahogy megyek úgy érzem, ahogy picit dörzsöli/bántja a fehérnemű, de nem ég nem viszket nem fáj.


Köszönöm a válaszodat!:)

2020. nov. 11. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!