Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Rocko9 kérdése:

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Most 5.én megjött a menzeszem. De nem volt se mell feszülés se görcsök semmi pedig mindig szokott lenni. Ez persze nem volt annyira gond orultem neki hogy most kevesbe rosz. De elso nap es masodik nap keves verzesem volt szinte semmi. Aztan harmadik naptol fogva nagyon eros verzesem lett. Szedultem is nagyon nemtudom hogy a verzestol e. A lenyeg hogy meg mindig tart a menzeszem ez mar a 7.nap.de soha nem szokott ilyen sokaig tartani. Es nem barnazas hanem normalis verzesem van meg mindig. Es kicsit faj is az alhasom mintha nyomna. De nem gorcsol. Furcsalom ezt az egeszet mert nekem altalaba maximum 5 napig szokott tartani a verzesem. Most pedig mar a 7. Napba vagyok. Nem ertem mitol lehet ez. Orvoshoz most sajnos a korona virus miatt nem mostanaba tudok eljutni mert nem fogadnak. Azert irok ide mert kivancsi vagyok hatha volt mar valakinek itt ilyen problemaja es tudna segiteni. Köszi elore is. 20 eves vagyok.
2020. nov. 11. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet egy egyszerű hormonzavar csak. Mikor volt citológia utoljára?

Nemtudom hogy szakrendelésre vagy magánrendelésre jársz e, de biztosan segítenek telefonon vagy adnak tanácsot ha felhívod őket. Vagy ha van lehetőséged, menj magánrendelésre.

2020. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát öszinte leszek utoljára másfél eve voltam citologian.
2020. nov. 11. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Erzem hogy valami nincs rendbe. Mert ilyen meg soha nemvolt nekem. De felhivom oket telefonon es hatha tudnak valamit mondani.
2020. nov. 11. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Noknel elofordul neha hormonalis okokbol rendellenes, elmulni nem akaro menstruacio. Talan hormon gyogyszerrel is elallithato, de regebben rutinmutettel allitottak el, az meg nem nagy beavatkozas.
2020. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!