Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez jó mesire? Ejszakára kellene

Ez jó mesire? Ejszakára kellene

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 12. 13:06
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy nektek mi a banat valt be? nekem ossze-vissza folyik
2020. nov. 12. 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire eros, hogy konkretan pelenka kell, akkor menj orvoshoz, az nem normalis. Amugy meg kisse draga lenne ezt hasznalni, nem? Egy sima ejszakai betet is elegge sokat bir, de az ejszakainal is leteznek meg vastagabbak is, ha az kell.
2020. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
voltam mar, fogamzasgatlot irt fel. azt meg nem fogom beszedni. havi egyszer kene 1 db ebbol mert csak egy ejszaka van eros
2020. nov. 12. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja ertem. Hat figyelj, az elso nap nekem is eleg eros, de en egy ejszakaival kibirom, ugy szoktam, hogy egy viszonylag szoros, ilyen francia bugyit hasznalok, es igy nem szokott oldalt kifolyni. De egyebkent vegulis egy probat meger ez is, ha csak 1 db kell, akkor nem olyan draga, nem kell havonta venni.

Viszont mindenkeppen menj el orvoshoz megint, de egy masikhoz, aki hajlando megvizsgalni, es nem csak fogamzasgatloval akar kezelni.

2020. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szuzet nem nagyon vizsgalnak :D
2020. nov. 12. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne vizsgálnának? :-O

Még szűz voltam én is, amikor először elmentem nőgyógyászhoz, és érdekes, nem lett tőle semmi bajom.

2020. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt mondtam h nem nagyon. engem nem vizsgalt meg, masik bnom se, a harmadikat viszont igen. attol fugg milyen orvost fogsz ki. de allamiba nem megyek, maganba meg nincs penzem. ha muszaj majd akkor megyek de addig nem. eddig is eleltem igy..
2020. nov. 12. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Államiban voltam először, ott vizsgáltak meg. Azután már magánba jártam/jelenleg is oda járok.

Előző voltam.

2020. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De, megvizsgalnak. Annyi, hogy sokkal kisebb eszkozoket hasznalnak. Hat szerintem ez eppen eleg indok, hogy muszaj legyen kivizsgaltatni magad, de mindegy.
2020. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!