Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz lányoknál/nőknél hüvelyi UH?

Szűz lányoknál/nőknél hüvelyi UH?

Figyelt kérdés

Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, mintsem neten írt dolgokra. Valószínű szükségem lesz egy ilyen vizsgálatra, nagyon félek tőle..

Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)



2020. nov. 13. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
mitol felsz? en is az vagyok de en teljesen nyugodtan mentem be az orvoshoz. mastol is hallom hogy fel. mitol? nem ertem.
2020. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is voltam már hasi uhval nincs is persze gond, de amikor hüvelyen keresztül vizsgálnak gondolom másabb szüzeknél mint aki már aktívan él szexuális életet, nem véletlen hogy ezeket a vizsgálatokat nem feltétlen végzik el szüzeknél, de nekem valószínű muszáj lesz...ezért érdekelt volna tapasztalat, hogy milyen. :/
2020. nov. 13. 08:45
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
de mitol felsz? mi az hogy mas lesz?
2020. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan ettől a vizsgálattól.....de azt hittem világos a kérdésből....
2020. nov. 13. 08:49
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
igen ezt mar vagy 3x leirtad de meg mindig nem mondtad mitol felsz konkretan
2020. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
attól hogy fájni fog, milyen lesz, de köszönöm az eddigi segítség nyújtó válaszodat, valakinek sikerült megértenie....
2020. nov. 13. 08:53
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

ennel sokkal fajdalmasabb vizsgalatokat is ateltel mar, hidd el.

ne parazz, ez csam psziches!

2020. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ok, csak sok helyen írják, hogy nem is nagyon szoktak szüzeket kivizsgálni hüvelyi uhval, nyilván ennek oka van, hiszen az első alkalom is tud fájdalmas lenni (mmint a szex), ezért érdekelt volna, ki hogyan élt meg egy ilyen vizsgálatot ha szűzként kellett átesnie rajta. De bízom benne, hogy nálam nem lesz gond..
2020. nov. 13. 09:01
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Attól félsz, hogy átszakad a szűzhártya?
2020. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A fájdalomtól félek. 22 vagyok.
2020. nov. 13. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!