Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás ellen, mit tegyek?

Felfázás ellen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma azt vettem észre hogy felfáztam. Iszonyatosan szúr a hasam és folyton úgy érzem pisilni kell. Vérzik is ha pisilek. Szörnyű érzés. Ebben a vírusos helyzetben nem tudom az orvost hogyan tudnám megoldani. Mit tegyek hogy jobb legyen?
2020. nov. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A háziorvost hívd fel, és ő megmondja hogyan tovább.
2020. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mar veres, akkor te semmit, az eleg durva. Hivd fel az ugyeletet mindenkeppen.
2020. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írasd fel a Monural 1 tasakos gyógyszert: [link]

Ez egy lórúgás. Plusz kérdezd meg, hogy még mit szedjél.

2020. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Monuralt szedtem én is, igaz, hogy segített, de iszonyat hasmenésem lett tőle. Mivel antibiotikum, így javasolt szedni mellé probiotikumot a hasmenést elkerülendő. 1-es voltam
2020. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég súlyos a helyzet. De a tőzegáfonya nekem felfázásra nekem mindig segített +csinálj kamillás ülő fürdőt.
2020. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! Az tortent hogy vettem egy forro furdot, ultem benne kb 40percet, aztan elmult a verzesem, es kevesbe szur, illetve kevesbe faj
2020. nov. 15. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

🤦‍♀️

Nehogy veletlenul legalabb felhivd az orvost, azt akarod, hogy ramenjen a vesedre? Ide mar antibiotikum kell!

2020. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A vérzés nagyon veszélyes! Tényleg kell az antibiotikum -> orvos!!
2020. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!