Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázás ellen mit...

Visszatérő felfázás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tényleg mindent kipróbáltam kB semmi se segített

Ilyen olyan orvos

Ilyen olyan pirula, teák, ülőfürdők

Még valami?



2020. ápr. 23. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a grapefruitmagcsepp segített visszatérő felfázásnál, immunerősítés után 8 év alatt sose kaptam el ismét.
2020. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádkozol.

Oké viccen kívül, nekem segített hogy mindig jól beöltözök, derékmelegítőt hordok, lehet csak placebó effektus de megnyugtat.

Illetve fontos a higiénia, nagyon sokszor okozza e-coli baktérium ami a legkönnyebben a végbélből kerüll át, törölj hátrafelé, használj nedves törlőt vagy akár nagyvécé után ugorj be a zuhany alá antibakteriálsi szappanos "alvázmosásra".

Nekem az se segített ha sima tusfürdővel mosakodtam alul, a húgycsövet irritálhatja felfázás szerű tüneteket okozva, vettem ilyen tejsavas intim mosakodót (belülre ne kerüljön) azzal mosakszom.

D-mannózt próbáltad? Nemrég hallottam róla nekem eddig ez jött be a legjobban (meg az urogin tinktúra de annak fülzsíros vodka íze van)

Anno egy urológus mondta hogy az is lehet hogy a baktérium ottmarad a hólyagodban csak néha "fellángol", érdemes egy vizeletvizsgálatot végeztetni ha épp megint van és az adott baktériumra való antibiotikummal kezelni.

2020. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az oka vesehomok is aminek hasonlóak a tünetei mint a felfázásnak.Mennyi idős vagy? Mikor jelentkeznek a tünetek? Meddig tart?Milyen színű a vizeleted?(szalmasárga a normális ha attól világosabb gyanakodj vesehomokra)De egy próbát megér vegyél a patikában Rowatinexet (vény nélkül kapható gyógyszer)Vegyél be egy két szemet vagy egy napon keresztül hármat másnap pedig szerezz egy egyszerű műanyag fehér poharat használt is jó de a lényeg hogy fehér legyen a dianosztizálgatás miatt.Pisilj bele és ha sötétsárga vagy barna a színe vagy legalábbis jóval sötétebb mint egyébként akkor az biza homok.(a gyógyszer kicsi kerek sárga golyó gél állagú rugalmas ,kis mértékben az is sötétít valamit a szinén arra azért számíts)de ezt csak arra az esetre írom le ha már nincs más ötleted.:)
2020. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20 vagyok

KB 2-3 éve kezdődött

Fel öltözöm rendesen és mindig főleg a lábam és a derekam takarom

Nagyim som antibiotikumot szedtem már semmi ülőfürdő nem segített

Borogatás tőzegáfonya semmi

Azért vagyok kíváncsi hogy van e még valami

Igen a rowatinex-et mondták páran

Ki fogom próbálni

2020. ápr. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!