Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

El akarok menni nőgyógyászhoz mivel baj van a menzeszemmel vagyis rendszertelen.Milyen vizsgálatok lesznek?Hány percig tart egy ilyen vizsgálat?Szűz vagyok ezt csak azért írom le hogy a terhesség kizárva.Mi lehet a probléma?

Pattanásos vagyok,szőrösödés a derekamon,mellbimbón,köldök környékén,karomon.Hamar zsírosodik a bőröm.Havonta néhány napig bővebb a folyásom de nem viszket,nem ég,nem csíp,nem büdös.


Most a jelenlegi helyzetben tudnak fogadni?


2020. nov. 18. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hüvelyi / alhasi vizsgálat, esetleg alhasi ultrahang.

Nekem kb 5 percig sem tart akkor sem, ha kenetet vesz méhnyakrák szűréshez.


Így nehéz lenne még megtippelni is, hogy miért van ez. Főleg, hogy nem derül ki hány éves vagy, mióta menstruálsz.. stb.

De én egyébként nem hiszem, hogy komolyabb problémára utal, bár nem vagyok orvos.


A folyás függ a ciklustól, bizonyos időszakokban bővebb hüvelyi folyást tapasztal szinte mindenki. Ha nem jár kellemetlen tünetekkel, és nem állandó, akkor azzal semmi probléma nincs.

2020. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.3-4 havonta jön meg.
2020. nov. 18. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh, az más. Mióta menstruálsz?


Igazából ehhez tényleg vizsgálat kell, lehet, hogy hüvelyi ultrahangot is csinálnak.


Az egyik barátnőm volt hasonlóképp, hogy 2-3 havonta menstruált.

Kivizsgálták, és kiderült, hogy neki petesejt termelődési zavara van, ezáltal ugye volt, hogy egyáltalán nem volt peteérése, és menstruáció sem. Neki csináltak hüvelyi ultrahangot is, így derült ki.


1-es voltam.

2020. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!