Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne látszon...

Mit csináljak hogy ne látszon át a nadrágomon a betét? Ti milyen ruhát hordtok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nekem mikor megvan csak a leggings kényelmes de ezen meg át látszik a betét mert vastagat használok.

Farmerban tudom nem látszik át de ilyenkor nem bírok egésznap abban ülni a munkahelyemen.



2020. nov. 20. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Tampon?
2020. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem megy fel 💁🏼‍♀️
2020. nov. 20. 09:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel hozzá hosszabb felsőt 🙄
2020. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

A tampon használata gyakorlás kérdése, a mini még a legminibb helyre is befér. Ha hétvégén jön meg otthon gyakorold a felhelyezést, egy idő után rutin lesz.


Amíg nem sikerül, addig hosszabb felsokkel hord a leggingset, amúgy is úgy kéne egyébként, de én is itthon pl pólóval hordom.


Most úgyis tél van, lehet hosszú pulcsikat venni, ami kB a feneked alá ér, így nem látszik át.


Illetve vastagabb leggingset vegyél, ne azt a vékony szrt.


Még hát van mensi bugyi is, dmben lehet venni, de pcsa drága, de ha van rá pénzed próbáld ki, nekem van, kényes utána mosogatni, de éjszakára én azt használok pl.

2020. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Világhírtű szovjet tudósok feltalálták, és Szovjetunió megszűnésével brit kutatók továbbfejlesztették a SZOKNYA nevű terméket. A leggings - mint voltaképpen harisnyanadrág +szoknya konstrukció minden napra kulturáltabb.
2020. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Én vitatkoznék a "a mini még a legminibb helyre is befér" résszel. Nekem szűzként a mini nem ment fel, pedig sokat próbáltam, sok technikával. Ha fel is ment borzalmas érzés volt. Tudom, hogy sokan hozzá tudnak szokni, nekem is voltak szűz barátnőim akik simán használták... de nekem egyszerűen tényleg nem ment pedig rengetegszer próbálkoztam, és nem görcsöltem rá. Illetve az elején biztosan izgultam de a 15., 20. alkalommal már csak "menjen fel ez a sz@r" féle vállrándítással próbáltam felnyomni.

Azóta jópár év telt el, már nem vagyok szűz, de mai napig elég szűk vagyok és hiába tudok szexnél befogadni nagyobbacska péniszt, sima hétköznap még mindig csak a mini tampont tudom használni.


Kérdező: egyrészt amit írtak már: a vastag leggings vagy a hosszított póló jó megoldás lehet. De én is hasonló vagyok mint te, és csak a leggingset tudom elviselni ilyenkor. Nekem ezek a "szoknyás napok". A leggings/harisnya nem zavar és a szoknya rejti a betétvonalat is.

2020. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb ruhát vegyél fölé. Garbó, tunika, hosszabb fazonú pulcsi. Vagy szoknya. Én is leggings párti vagyok, az a legkényelmesebb.

[link]

[link]

2020. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Vannak hosszu pulcsijaim de ott mindig nagyon meleg és mikor be érek már veszem is le.

Szoknyat nem szoktam hordani.

2020. nov. 20. 10:16
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Akkor a lesz*rom tabletta alkalmazását ajánlom a leggings+betét kombó mellé. Teljesen normális, ha egy nő menstruál, ezt nem kell eltitkolni. Amúgy is sokkal kevésbé figyelnek erre mások, mint amennyire a legtöbben izgulnak rajta. Egyszerűen nem olyan feltűnő az a kis dudor, főleg ha sötét, egyszínű a leggings.
2020. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, ejtett vállú, oversized pulcsit hordok. De őszintén ha csak eszembe jut, egyébként engem nem zavar a farmerba.
2020. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!