Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem mulo alhasi es derekfaj...

El nem mulo alhasi es derekfajdalom?

Figyelt kérdés

Kb.2 hete alhasi fajdalmat es derekfajat tapasztalok. Olyan, mintha meg akarna jonni, de szedek fogamzasgatlot, es hiba nem csuszott a szedesbe. Mas tunetem nincsen, sem koros folyas, sem laz, stb. Orvoshoz legkozelebb kedden fogok tudni menni, akkorra remelhetoleg meglesz a megvonasos verzesem is. Szedtem antibiotikumot egy elozo ciklusomban, de azota megjott es persze alkalmaztunk kiegeszito vedekezest-az antibiotikumos kezeles okozhat ilyen fajdalmakat? A masik: uj fogamzasgatlora valtottam es egyszerre kozvetlenul beszedtem 2 levelet plusz 4 szemet es utana tartottam meg a szunetet, akkor megjott a verzesem. Lehet hogy a hosszu szedes miatt faj? -tovabba: nyaron volt huvelygomban amit belsoleg nem, csak kulsoleg kezeltem. Lehet hogy az felulfertozodott?

Tudom nem lattok belem es orvosok se vagytok, de hatha talalkozott valaki hasonloval es meg tud nyugtatni amig nem jutok el orvoshoz.


2020. nov. 20. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Felsoroltak közül bármelyik lehet. Plusz okok is lehetnek.


Nekem akkor fájt a derekam es az alhasam mikor sokszor voltam felfázva/holyaghurutom volt, s nem kaptam megfelelő kezelést igy vesemedence gyulladásom lett. Bár nekem a vizeletemben genny volt és úgy fájt a hátam h menni sem birtam.


22L

2020. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!