Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még soha nem voltam nőgyógyász...

Még soha nem voltam nőgyógyásznál! Van még itt olyan aki sose volt? Milyen gyakran kellene menni? 26/L

Figyelt kérdés

26 éves vagyok 7 éve kapcsolatban, de még sosem voltam nőgyógyászánál és nem is tudom magam rávenni hogy elmenjek.


Egyszerűen gusztustalannak tartom hogy valaki vadidegen ott lent vizsgálgat engem (más lenne ha párom lenne nőgyógyász :D)


Valaki azt mondja a női orvosok rosszabbak és hogy a fèrfiak megértőbbek ebbe a szakmában de volt hogy egy perverz öregemberhez mentek.



Nem volt eddig szükségem nőgyógyászra és remélem nem is lesz de érdekelne hogy van e még itt olyan aki szintén nem volt?


Illetve érdekelne mennyire kínos egy ilyen vizsgálat? Melyik nemhez érdemesebb menni ha orvost választok vagy ez teljesen mindegy?



26/L



2020. nov. 23. 06:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

En 19 évesen voltam először SZTK-ba egy férfinél, olyan durva volt hogy bőgve jöttem haza a buszon. :D Utána még kipróbáltam 2 férfit, nem volt kellemes.

Utána nőhöz mentem magánhoz, nagyon aranyosak voltak, a rákszűrést szinte meg se éreztem. Azóta csak nőhöz megyek és sosem volt semmi gond velük. Évente járok, ezt neked is javaslom. :)

2020. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
Az éves rákszűrés azért ajánlott, mert sok rákos betegség esetén, amikor tüneteid vannak, akkor már előrehaladott stádiumban van. Ha időben felfedezik, akkor nagyon nagy eséllyel gyógyíthatók és lehet gyereked is. Na ezért kell járni orvoshoz minden évben, főleg, ha szexuális életet élsz. Nyilván te tudod, neked mennyire fontos az egeszséged.
2020. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Az orvoshoz nem azért megyünk, mert kellemes.. 26 éves nő vagy, próbálj meg kicsit komolyabban venni ezt a dolgot. Nem az a baj, hogy nem voltál, hanem, hogy úgy beszélsz a vizsgálatról, mint egy tini.
2020. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

13:

"Nem az a baj, hogy nem voltál, hanem, hogy úgy beszélsz a vizsgálatról, mint egy tini."


Nem az a baj, hogy te jársz, hanem, hogy minősítesz mást.

Ha nem akar, nem megy. Nyilván tisztában van a dolgokkal. Én sem mennék, ha nő lennék. Nem mindenki egyforma. Rühelleném, ha szétrakott lábakkal kellene egy vadidegen előtt terpesztenem.

2020. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!