Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajátültetést ténleg ismétel...

A hajátültetést ténleg ismételgetni kell kb. évente? Ezek szerint mégsem végleges megoldás?

Figyelt kérdés

Pár cikkben olvastam néhány ismert emberről (pl.: David Beckham)

akiknek a beültetés után ritkulni kezdett a haja, így megkellett ismételni.

Lehetőleg hozzáértők, vagy a témában jártasok válaszát várom:) Köszönöm!



2020. nov. 16. 11:55
 1/5 Hellmano ***** válasza:
Ne hajbeültetést csináltass, hanem hajfelvarrást vagy ragasztást. Mint ezek a gányok a Jolly meg a Csocsesz ugyanazt csináltatják. Mondjuk a Bunyós Pityu is ezek között van, de neki nagyon látszik, hogy mű az egész a másik kettőnek , pedig egész jól sikerült.
2020. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
A hajbeültetéssel csak a kopaszodás aktuális állapotát tudod kozmetikázni, maga a folyamat attól még nem áll meg. Ahogy visszább húzódik a hajvonal, időről időre mindig "utána kell menni". Én inkább úgy vagyok vele, hogy nincs értelme ilyenekkel kínlódni. Ha egyszer elért a kopaszodás, akkor inkább borotvával le az egészet, és nincs vele több gond.
2020. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy az átültetett haj is kihullik, vagy csak az eredetileg is ott lévő?
2020. nov. 16. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is benne van, hogy nem minden hajhagyma fogja túlélni az átültetést.
2020. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy az átültetett haj is kihullik, vagy csak az eredetileg is ott lévő?"


Kb 4-5% a veszteség, de amúgy nem hullik ki.


"A hajbeültetéssel csak a kopaszodás aktuális állapotát tudod kozmetikázni, maga a folyamat attól még nem áll meg."


Előbb-utóbb megáll a folyamat, egyénenként változó hogy hol. Az én nagyapámnak csak elől hiányzik egy kis haja, a másik nagyapámnak öregkorában is dús haja van. Apám 55 feletti de a fél haja még megvan stb, bár ő már 28-29 évesen is kopaszodó volt és ahhoz képest még "jól áll" hajügyileg.

Jobb helyeken genetikai vizsgálatot végeznek, amiből nagy valószínűséggel meg tudják állapítani, hogy hol ér véget a kopaszodásod. Melyik fázisig fogsz eljutni. Én azt mondom, hogy 45 éves korig érdemes megcsináltatni, aztán legalább 10-15 évig vagy akár egész hátralévő életedben lehet normális mennyiségben hajad. Ha esetleg durván kopaszodj később is, akkor meg letolod teljesen. Elvégre 60-70 felett meg már tökmindegy hogy néz ki az ember, nem? Abban a korban mások az igények, elvárások.

2020. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!