Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Pénteken nagyon feszült voltam, nem is ettem sokat, csak ilyen csip csup ételeket, hogy ne legyen üres a gyomrom. A nap utolsó evese egy körte volt, ami nem esett jól, igy meg sem ettem.

Szombaton hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon görcsöl a hasam. Ki is kellett mennem wcre. Ez a délelőtt folyamán még 5x megtörtént, de délutánra elmúlt. Vettem be Linexet aznap es vasárnap is. Ezen kívül semmi más tünet nem volt, max, hogy a hasam időnként "morrog".

Eltelt 3 nap,ma voltam először nagy wcn. (tehát szombat óta először). A székletem még mindig nem az igazi. Lazább, es vilagosabb.


Semmi más bajom nincs amúgy. Max, hogy puffadok. De nálam ez menstruáció előtt igy van. (kb 4-5 nap múlva jön meg).

Mi lehetett ez a szombati hasmenés? Kissé aggaszt...



2020. nov. 25. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán egy kis gastroenteritis.
2020. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!