Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, mi...

Késik a menstruációm, mi lehet az oka, van okom aggódni?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, előző hónapban (október 2.tól 6.áig jött meg és ugyan ebben a hónapban 26tól 30ig szintén menstruáltam) kétszer is megjött, viszont most novemberben még nem és nagyon aggodok, hogy mi lehet most. Egyből terhességre kéne gondolni vagy ebben a hónapban már nem is kéne megjönnie?

Kérem aki ért hozzá segítsen.



#menstruáció #Terhesseg lehet e
2020. nov. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem ártana tudni, hogy pl. védekezés nélkül szexeltél-e...
2020. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2-án és utána 26-án jött meg, akkor nem jött meg kétszer, 24 nap eltelt a kettő között, ez a normális hosszúságú ciklus keretein belül van. Hány napra szokott megjönni? Össze vissza?

Szexeltél védekezés nélkül? Vagy miért kéne aggódni?

2020. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Védekezés nélkül szexeltem és ma késik egy napja, de ilyen még nem volt, hogy késne és nagyon aggódok.
2020. nov. 25. 12:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Össze-vissza szokott megjönni, ritkán van hasonlóság a hónapok között, hogy ugyan akkor jönne meg. Két éve figyelem pontosan a napokat alkalmazással és eddig maximum korábban jött meg a vártnál és nem később
2020. nov. 25. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"ma késik egy napja"

"Össze-vissza szokott megjönni"


Miből gondolod, hogy egy napja késik, ha össze-vissza szokott megjönni? Az előző ciklusod 24 napos volt, ez alapján november 19-én kellett volna újból megjönnie. De ha valóban össze-vissza jön meg, akkor lehet, hogy még nem is késik.

Először csinálj egy terhességi tesztet, hátha mutat valamit, aztán pedig menj el nőgyógyászhoz, hogy tegye rendbe a ciklusodat, hogy legalább kb tudd, mikor fog megjönni.

2020. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gyik123 ***** válasza:

A Covid 19, de az oltás is okozhatja.


[link]


[link]


[link]

2021. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!