Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózisom van?

Endometriózisom van?

Figyelt kérdés
Tüneteim: hányinger, enyhén szúr a hasam a púpom körül, rendszertelen menstruáció, közepes erősségű hasi fájdalom menstruáció alatt, fájdalmas szex, izomfájdalom, nehéz széklet ürítés menstruáció alatt és peteéréskor, pattanásos bőr, 2-3 havonta felfázás, kellemetlen hüvelyválladék.

2020. nov. 25. 15:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A mai napon enyhe hasmenést is tapasztaltam.
2020. nov. 25. 15:27
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Púpod?!

Konrktétan a hasad hol fáj?

Tüneteid alapján esélyes sajnos, mielőbb próbálj orvoshoz menni. Kamilla és cickafark teákat pedig igyad, jót tesznek.

2020. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen, és enyhén a bal oldalon, elől, a púpommal egyvonalban.

Sajnos én is úgy érzem, hogy ez az.

2020. nov. 25. 15:44
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Mielőbb menj orvoshoz, nyilván magánnál hamarabb sorra kerülsz mint sztkban.

Azért kérdeztem a púpod mert nem értem, hogy hol van.. :D szemérem dombra gondolsz vagy az egyik csípő csontodra?

2020. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A púpom mellett,1-2cm-re bal oldalon, nem lent fáj, hanem fent. :)
2020. nov. 25. 15:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De mi a lóf4sz az a púp??
2020. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szóval a csipő csontodra gondolsz mint púp?

Nekem a jobb oldalon fáj csipő magasságban, tompa, néha néha szurkáló és azt vettem észre hogy mensi utáni napokban jelentkezik, de most pl, az ágyékomba sugárzott.

2020. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Köldök, a gyermekem púpnak hívja aztán én is úgy hívom már, bocsi... :D
2020. nov. 25. 16:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokszor van olyan érzésem, mintha egy tojáson ülnek, általában peteéréskor jelentkezik.
2020. nov. 25. 16:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja hogy köldööök :D

Hát nem tudom, csípőhöz közelebb van a petefészek, ott maxixum a gyomrod lehet. Endometrium a gyomorban is lehet. Gyógyteával tudod enyhíteni. Cickafark jó erre. Továbbá a lady ciklus tea, 800 ft, 3 filterrel tefőzöd és az előírtak alapján igyad. Nekem szószerint sunyiba jött meg tőle, nem is éreztem a vérzéssel járó fájdalmat.

2020. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!