Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orgazmus után nagyon fáj az...

Orgazmus után nagyon fáj az alhasam, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mindkét oldalt leszakad az alhasam azóta.. Maszturbáltam, semmi vadulás.
2020. nov. 25. 18:38
 1/5 anonim válasza:
22%

Szia!

Van pár lehetséges ok, bár pasi vagyok, de próbálok segíteni. Szóval lehet érzelmi reakció következménye,akár levegő is bekerülhetett maszturbálás közben, és lehet beszorult oda, fertőzés is lehet, de az nem valószínű, plusz annak egyéb tünetei is akadnának. Szinte semmit nem segítettem szerintem ezzel, de megpróbáltam. Remélem minden rendben lesz.

2020. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"akár levegő is bekerülhetett maszturbálás közben, és lehet beszorult oda,"


BESZORUL ODA :D Látszik, hogy férfi vagy. :D


Szerintem szimplán az izom összehúzodások miatt érzel ilyen jellegű tüneteket.

2020. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Éppen akkor szokott ilyen jelentkezni, amikor elmarad az orgazmus és az alhasi izmnk feszült állapotban maradnak.
2020. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ovulacio vagy menstruacio elotti erzekenyseg?

Nekem akkor volt ez, mikor ezer eve magamhoz nyulni sem volt kedvem, es az utana levo heves izomrangasok kisugaroztak, szerintem annyira elszoktak az also alkatreszeim ettol, hogy szinte izomlazam lett. Szerintem gyakrabban kell, ha nincs semmi baj, elvileg utana egyre kevesbe erzel ilyet.

2020. nov. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Vagy evolúció...
2021. szept. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!