Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is rendszeresen (mondjuk...

Akkor is rendszeresen (mondjuk évente) jártok nőgyógyászhoz, ha évek óta nem éltek nemi életet és egyébként minden rendben van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. 9 éve nem volt szexuális kapcsolatom (34 évesen lettem özvegy), de rendszeresen járok.
2020. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, az éves rákszűrést mindenképpen megejtem. Ennyit mindenki megtehet az egészségéért.
2020. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

El kell menni akkor is, hiszem a HPV-t elég egyszer elkapni, ha a szervezeted nem győzi le és perzisztál, akkor majd 10 év múlva lesz rákod, függetlenül attól, hogy szexelsz vagy sem...

Ha meg akarod úszni, akkor csináltass HPV tesztet. Ha magas rizikóra negatív vagy, akkor elég 3 évente szűrésre járni.

2020. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem, szinte felesleges. Ahogy 3-as írja, ha nincs hpv, akkor teljesen felesleges. Nagyon sokan szexuális élet mellett sem járnak.
2020. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó : én pont azt írtam, hogy ha valaki nem csinálta hpv tesztet, (márpedig a többség baromira nem csináltat), akkor igen is el kell járni.
2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

5-ös:

Én meg azt írtam, hogy ha csináltat és nincs hpv, akkor felesleges.

2020. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!