Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adjatok tanácsot, miért ilyen...

Adjatok tanácsot, miért ilyen fura most? Kicsit megijedtem, ugyanis úgy veszem észre, hogy meg akar jönni a mensim. Szép piros vért láttok egy-két pöttyöt, rég láttam ilyen szép pirosan.

Figyelt kérdés

Amúgy nem most kellene megjönnie, hanem 2-3 nap múlva. Nagyon babás akarok lenni, de már félek, hogy bebeszélem magamnak. Pont ezért nagyon rendszertelenül szedtem be a fogamzásgátló és lehet ez is meg kavart. Minek szedtem be azt a pár darabot is... buta lány :)) Néha mostanában érzek fura alhasi szúrós fájdalmat, néha reagálok szagokra de nem erős rosszulléttel hanem csak "fújjal" :) Mostanában esténként szintén nagyon gyenge hányingerem van amikor lefekszek. Nagyon szeretnék babát.

Miért ilyen a mensim??


2008. nov. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, minek szedsz fogamzásgátlót, ha babát szeretnél? 2-3 nappal korábban simán megjöhet a menstruáció, és az is előfordul, hogy rögtön szép piros barnás előváladék nélkül. Szerintem törődj bele, hogy most még nem vagy terhes, aztán kitartás, ami késik nem múlik. Meg nem ártana 100%-ig elhatározni, hogy mit akarsz, és aszerint cselekedni. Remélhetőleg ezzel a "szedem a fogamzásgátlót csak rendszeresen elfelejtem bekapni" módszerrel nem a párodat akarod átvágni.
2008. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy akarom átvágni!!!!! Tudja nagyon jól a szándékaimat és ő is örül neki!
2008. nov. 30. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont érdemes lenne ténylegesen leállni a fogamzásgátlóról, vagy ha egyéb nőgyógyászati problémára szeded, akkor az orvosoddal megbeszélni, mi a teendő babázhatnék esetén.
2008. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minek szeded ha babát akarsz? Nem hinném, hogy terhes vagy, állj le vele, és álljatok rá az ügyre.
2008. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha babát akarsz ne szedj tablettát, sőt várj is miután leálltál vele mert az nem tesz ám jót neki.

Sok sikert, szép napokat és Boldog Karácsonyt! :)

2008. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!