Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 4napja kis piros pöttyök...

Kb 4napja kis piros pöttyök jelentek meg a makkomon, de tegnap óta szép lassan eltűntek. Szerintetek elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem viszketett,nem fájt,a vizelés se csípett,a külső jeleken kívül semmit nem tapasztaltam.Előre köszi a normális válaszokat
2009. aug. 27. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggaszt akkor menj el, ha már nincsenek ott és tényleg semmi más tüneted nincs, akkor hagyd, ha megint lenne valami, akkor viszont menj el ne várd meg míg eltűnik.

Most valószínűleg úgy járnál mint én, elmentem orvoshoz, de addigra nem volt semmi és közölte, hogy nem lát semmit, szerinte semmi bajom, de ha nagyon akarom felír valamit. (A semmire? Mit?) Hát kösz, inkább nem. (mondjuk nekem nem pöttyös volt a makkom, mert nő vagyok és nőgyógyásznál voltam, de ha semmi bajod, és már a pöttyeid sincsenek meg, szerintem kb ugyanazt mondaná, hogy most mit csináljon veled, ha már az egyetlen panaszod is magától elmúlt.)

2009. aug. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) akkor majd ha legközelebb kijön (amire remélem nem kerül sor:D) elmegyek.
2009. aug. 28. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyhe irritáció. Egy kis kamillás lemosás, körömvirág kenőcs, ha megint előfordul.
2009. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!