Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásom van (gyakori...

Felfázásom van (gyakori vizelési inger, fájdalom. ) ilyenkor szexelhetek a barátommal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha használtok óvszert! :)
2010. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocs de ha fel vok fázva örülök ha nem kell 2 óra sírás + wcn ülés után ott ülnöm. tudod kinek lenne kedve szexelni. el is küldeném a halál faxxxára.

mellesleg nem nem szexelhetsz elkell menni orvoshoz irjon neked fel Halidort.

ha nem kezeled ki ugy jársz mint én több éve 2 havonta vissza jön és halálomon vagyok annyira fáj.!!!!!!!!!!

2010. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg menj el orvoshoz!

Amíg viszont nem jutsz el oda, ezt olvasd el;


[link]


Talán segít addig egy picit Rajtad. De amikor én fel voltam fázva nekem se igazán volt kedvem a szexhez, viszont ha használtok óvszert természetesen az megvédi a Párodat és nem lesz semmi gond.


Jobbulást!

2010. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! de ez nem olyan vészes szerintem. mert tegnap nagyon fájt, mikor pisiltem, de ma már sokkal kevésbé. de ha így szexelünk, nem lesz baj? nem fogok vérezni vagy valami?
2010. aug. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!