Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a puncim?

Miért viszket a puncim?

Figyelt kérdés
2 napja viszket és nem tudom miért. Rendszeresen fürdök fiúval sem voltam még együtt. Most volt 2 hétig hólyaghurutom amiből már kigyógyultam nem tudom ez mennyire játszhat közbe
2018. dec. 11. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Fiú hiánya van :D Nem lehet hogy ideje lenne megvakarni kicsit? Xd
2018. dec. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy ffi megtudná simogatni, akkor elmúlna.
2018. dec. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg fertőzés.
2018. dec. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fiúkat illetően 14 évesen nem igazán szeretnék még hemperegni egyel sem....xd
2018. dec. 11. 07:23
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg fertőzésed van. Nőgyógyászhoz kell menni.
2018. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 stewie200 ***** válasza:
35%
14 evesen ne menj meg nogyogyaszhoz. Haziorvos biztos tud ajanlani veny nelkul kaphato kenocsot vagy hasonlot, azzal ha kenegeted az eloirt modon, akkor helyrejon.
2018. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
14 évesen is megvizsgál nőgyógyász, de ha szűz vagy végbélen keresztül, hát nem kellemes. Canesten kenőcs, esetleg hüvelyirrigálás segíthet. Egy darabig csökkentsd a cukorbevitelt, ha gomba, akkor azt nagyon táplálja a széndhidrát.
2018. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik gyermek nőgyógyászat. Nehogymár háziorvos kezelje, meg irrigáljon magának, mikor azt se tudja, mi baja van... Ne adjatok már neki ilyen ostoba tanácsokat!
2018. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!