Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy visszaszűkül a...

Normális, hogy visszaszűkül a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Már kétszer előfordult, hogy a barátommal egy teljes hónapig nem voltam együtt, és ugyanúgy fájt a behatolás, mint az első nèhány alkalommal. Amikor rendszeresen együtt vagyunk, akkor nem érzem ezt. De ilyen esetben, még másnap is fáj a gát környékén.


Mit lehetne ezzel kezdeni?


2020. nov. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izom, így igen, csinálhat ilyet. Több előjáték, esetleg síkosító, tapasztalatból mondom, voltam hasonló helyzetben.
2020. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
56%
Lehet idokozben is edzened kene, nem csak "meccsre" jarni...
2020. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális
2020. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet hogy csak nem vagy bele szerelmes?nekem akkor volt ilyen ha meg szerelmes vagyok akkor meg a masik veglet:d
2020. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt tapasztaltam. Távkapcsi volt, volt hogy hónapokig nem találkoztunk. Hiába voltam nagyon szerelmes, eleinte akkor is mindíg fájt.

De mindig csak az elsö alkalmak. Másnap már nem volt gond. Szóval simán összeszűkülhet.

2020. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!