Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van. Tudom...

Fitymaszűkületem van. Tudom nyújtani/ tágítani. Ha sok ideig nem törődök vele visszaszűkül? Vagy ha kellően "nagy" lett akkor nem?

Figyelt kérdés

Valahol láttam, vagy olvastam egy módszert.

A lényeg, hogy fültágítót raktam oda. Egyre nagyobbat és nagyobbat.

A végén már egész jó lett. Csak kicsit feszült, de az is csak merev állapotban.

Aztán hanyagoltam.

Kb. 3-4 hónap, vagy egy fél év alatt újra (kicsit) összeszűkült.


Ha egyszer, rendesen kitágítom, jó nagyra, akkor is össze fog szűkülni, ha nem csinálom ezt tovább?


Mert a sok fültágítós füle nem megy össze egy bizonyos méret után.


Vagy ez más? Esetleg van valakinek tapasztalata?


2017. ápr. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
miert kell hazilag ilyennel szorakozni, amikor orvos tudna reszleges mutettel segiteni gyorsan, biztosan, veglegesen? nem kell az egesz fitymadat levagatni, de letezik mar modern eljaras, amikor csak metszest ejtenek rajta es nem tavolitjak el az egeszet. jarj utana.
2017. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 4-5 éves koromban műtve lett.
2017. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt, mert ez a hetente 2 este amikor berakom a tágítót, nem vészes.

A másik, hogy nekem egy alap vérnyomás mérésnél is 130-as vagy 160-as pulzusom van.

Egy megfázással is úgy megyek dokihoz, hogy 2-en velem kell, hogy jöjjenek és előtte 2-3 adag nyugtat is beveszek.

De általában nem is én szoktam elmenni orvoshoz. Papírom van, hogy borzasztóan orvos pánikom van.

2017. ápr. 12. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
okes, akkor tagitgassad otthon, csak ne lepodj meg, ha nem lesz sikeres, es ha emiatt fajdalmas szexualis eleted lesz. vagy semmilyen.
2017. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te felfogtad, hogy már csináltam? Kb. 2-3 hét és rendbe is jön. És a 4 barátnőm (akik eddig voltam) le se vették. Csak az első. De az csak kaland volt.

Az a kérdés, hogy ha kitágítom úgy marad e vagy sem.


De te mit tennél ha mondjuk csak fele ennyire félnél az orvosoktól?

2017. ápr. 12. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
phimocure.net gyárt "célszerszámot" :) amúgy az ötlet nem rossz, gratula a nyújtáshoz.
2017. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!