Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyikhez mentek szívesebben?

Melyikhez mentek szívesebben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti melyikhez jártok szívesebben?

Férfi vagy Női nőgyógyászhoz?

Indokoljatok meg miért ez és miért az?

Köszönöm a válaszokat 😊


2020. dec. 1. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Férfi. Tapasztalatom szerint a nők alapból utálják egymást. Csak nézz körül egy ilyen fórumon. “Te nevezed fajdalmasnak a szülésed, az enyém bezzeg 10x rosszabb volt”. És így tovább. Mindegy mi a téma. Lehet, hogy egy női nogyogyasz jobban tudja mi hogy faj, de egy pillanatig sem hiszem, hogy empatikusabb a jelenség iránt. Es ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek tirpák férfiak a pályán.
2020. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az első elso mondja. A nőkben semmi osszetartas nincs, zsigerből utaljak egymást. Én is férfihoz járok, sokkal több empátia van bennük, mint a nőkben.
2020. dec. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
22%

Férfihez. Egyrészt az előző válaszadók is megírták. Másrészt én "túl heteró" vagyok. Ez nem egyenlő a homofóbitással. Csak egyszerűen zavar, ha egy nő hozzám ér. Furcsa természetellenes nekem. Férfi kevésbé zavaró.

Egy régi sztorim: fiatalon vidéken volt egy öreg nőgyógyász bácsi orvosom. Totál nem volt kellemetlen pszichésen a vizsgálat, mintha autót szerelt volna. Viszont az aszisztens nő, na az úgy bámúlt, hogy nem tudtam eldönteni megölne, vagy vagy szexuálisan akarna valamit.

2020. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Nőhöz. Én is túl hetero vagyok, hogy egy másik férfi hozzámérjen, aki nem a férjem. (Irónia)


Amúgy szimplán a csaj, akihez járok, korrekt, szimpi, és nem lekezelő. Felőlem férfi is lehetne, ha ugyanezek meglennének benne. Volt már férfi nőgyógyászom, akivel kijöttem, de másik nő is, akivel nagyon nem.

2020. dec. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is férfi-párti vagyok. 😊 Volt is kellemetlen tapasztalatom, a 2. szülésemnél egy nagyon kicsi kezű fiatal doktornővel, annyira pici volt a keze, hogy valami iszonyatos fájdalommal járt, mire megnézte, mennyit tágultam addig, mert nyújtózkodott és baromi durva volt. Aztán bejött a kb 120 kilós virsliujjú férfi doki, akinek ránéztem a kezére és szívbajt kaptam, de kb nem is éreztem semmit, amikor vizagált.
2020. dec. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Férfi nőgyógyászokat kedvelem.


Tiniként anno nagyon nagyon fájdalmas menstruációm volt, és a női doki azt találta mondani, hogy a menstruáció nem fájdalmas annyira, neki is csak egy kicsit kellemetlen.


Meg ez a pici ujj nekem is okozott problémát... ahogy mélyebbre próbált tapogatni, már már ököllel bent volt.

Nem volt még női nőgyógyásszal jó tapasztalatom. Mindig úgy megyek haza, hogy 2 napig vérzek és görcsölök utána.

2020. dec. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
5# Nekem is dettó ugyan ez volt a 3.szülésem előtt. Jött egy doktornő,hogy szeretne egy méhszájvizsgálatot csinálni. Mondom oké. Elkezdett bennem turkálni, de szó szerint,már azt hittem ököllel van bennem. Aztán jött egy öregebb doki,hatalmas kézzel, azt meg se éreztem,olyan lágyan ért hozzám. Úgyhogy hozzám nem ér többet nő nőgyógyász.
2020. dec. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kizárólag nő. Nincs szégyenérzet.
2020. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy, az a lényeg hogy jó orvos legyen.
2020. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem is volt rossz tapasztalatom Nővel.

15 voltam mikor elmentem hogy nincs rendes menzeszem. Kérdezte az orvos h élek e nemi életet. Mondtam igen. Erre az volt a válasza hogy nem kell nekem semmi gyógyszer meg semmi vizsgálat, egyszerűen elvezzen belém a párom és ha terhes leszek megszulok vissza áll a rendes menzeszem. Na ott racsaptam az ajtót és inkább ferfihez járok. Először azt hittem hogy a nők empatikusabbak mert tudják hogy fáj, stb. De ezek szerint nem :(

2020. dec. 1. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!