Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Magyar vagy külföldi regényeke...

Magyar vagy külföldi regényeket olvastok szívesebben? Merre mentek először a könyvesboltban? Egy új magyar írónőnek adtok esélyt, ha megjelenik egy műve?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább jól ismert szerzőktől veszek könyvet, mivel elég drága ma egy könyv. Ha valaki érdekel, előbb kiveszem egy könyvét a könyvtárból, vagy utána nézek. Magyar külföldi vegyes, bár a kedvenceim inkább magyarok.
2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csak jól ismert szerzők könyveit veszem. Az "örök klasszikusok" is sokkal többen vannak annál, hogy én el tudjam őket olvasni.

Ismeretlen szerző ismeretlen művét nem venném meg.


Mostanában inkább angol nyelven veszem a regényeket, így értelemszerűen a külföldi szerzők művei érdekelnek.

2012. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Drágák a könyvek, szerintem a legtöbb ember olyanra költ, amit már ismer. Én is így vagyok vele.

Ismeretlent inkább a könyvtárból.

2012. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Külföldiből inkább az ismert neveket veszem, Magyarból adok esélyt újaknak is.
2012. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!