Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hüvely bemenetnél szex...

Fáj a hüvely bemenetnél szex közben, de a doki sem tud segíteni!? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyok a barátommal nagyon fáj a hüvelyem de csak a bemente! Ég, szúr! 2 évig volt hüvely fertözésem, gombán nagy nehezen egy drága nödoki kikezelt, de most meg ez:S:S fél éve semmit nem tudunk csinálni a barátommal mert nagyon elkezdek sirni ha megpróbáljuk annyira fáj! Mint ha szűz lennék vagy nem is tudom milyen érzés ez de borzasztó. Vissza mentem a nődokihoz kaptam Vitagyn C hüvely krémet( 2600Ft) ezt már másodszorra használom+ antibiotikum! Vége a kúrának megpróbáltuk biztam benne hátha... de elkezdtük én meg sirni kezdtem:( Nagyon nehéz és neki is rosz és félek h ez miatt vége lesz vele és nem akarom ezt de egyszerüen ha már a nögyogyász sem segit akkor mit csináljak?:( Azt mondja h egy pici gyulladás de érzem h nem bent fáj ha nem mint ha nyilt sem benne rajt és azt dörzsölné a barátom pénisze vagy én nem is tudom, de nincs ott semmi:(
2010. aug. 11. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, lazulj el, használj 1 liter síkosítót :) (komolyan), ha fáj utána is kamillás borogatás. Én nem hiszek a gyógyszerekben.
2010. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
gyanakodott erre is a doki h száraz vagyok, de pont ellenkezöleg nagyon nedves vagyok kaptam borax oldatot ami ilyen sürübb és sikositásra jo, de igy is fájt nagyon:(
2010. aug. 11. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
1. Atyám, akkor nem tudom. :( Nem lehet, hogy pszichésen fáj, biztos? Amúgy meg keress másik nőgyógyászt, fiatalt (frissebb a tudásuk).
2010. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a pasidnak túl vastag a farka?

Én voltam egyszer egy ilyen sráccal, hát az nekem is fájt :)

2010. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt és ez 1-2 honapos dolog hogy igy fáj:( régebben nem volt ez:(
2010. aug. 11. 17:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hüvelygörcsöd van? Vaginizmusnak hívják, a hüvelyizmok akaratlan erős összehúzódását jelenti, ami súlyos esetben lehetetlenné teszi a közösülést. Pszichés okai vannak.
2010. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez viszont lehet:( mert 2 éve szenvedek és idegileg testileg szellemileg teljesen tönkre tett ez a dolog:( mi lehet erre gyogymod és hogyan lehet megállapitani, hogy tényleg ez van e nekem is?:(
2010. aug. 15. 15:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a gondom.an hogy semmi gond nincs, de van,hogy e miatt nem tudunk együtt lenni a párommal. Próbálj meg lazítani. Nekem bevált.
2010. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én azon vagyok mindig meg akarom is nagyon de nem jo:(
2010. aug. 15. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Görcsölsz, hogy elhagy a párod.

Pedig lehet, hogy éppen próbálkozni kellene mással, ha régen jó volt, most meg fáj.

Ne hibáztassuk magunkat mindíg.

Egyszer élünk! Ki kell próbálni.

Lehet, hogy éppen Tőle kaptad a bajt.

Ilyen esetbe mindkét félnek orvoshoz kellene fordulni.

2010. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!