Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jártam prostinál és oral szex...

Jártam prostinál és oral szex volt gumival, vettem le a gumit meg sérült a bör a péniszemen persze utánna semmi se volt de hüvely váladék is kerülhetet a gumira és miután lehuztam nem mostam kezet és ugy fogtam meg a sebet igy elkaphatom az aids et?

Figyelt kérdés
hüvely váladék medig fertőz a szabad levegőn?
2009. szept. 4. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Kellett neked qurvához menni. Elég szégyen hogy nem tudsz egy nőt elcsábítani, akár csak szexre is, hanem fizetned kell érte....

A hüvelyváladéktól a péniszeden elkaphatod a HIV virust. Ráadásul lett is ott egy seb, amin keresztül még több az esélyed rá.

2009. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vibrátorral izgatta magát én is meg fogtam a vibrátort!

meg a gumin nyál is volt.

2009. szept. 4. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
És akkor mi van? minek jársz qurvához ha ennyire félsz.
2009. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bammeg tudhatnád, hogy nincs olyan a földön ami 100 %-ig véd az aids ellen. Simán fennáll a veszély. Én a helyedben megnyugtatás végett végeznék egy tesztet.
2009. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajna elkaphattad. Az AIDS-es hüvelyváladék eléggé fertőz.
2009. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az élet nagy kérdései... Ha megúszod, keress egy vérbeli nőt, akinek csak a vacsoráját fizeted :), nem a testét. Az jobban bejön és HOSSZÚTÁVON kifizetődőbb!
2009. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok szegényt, mert prostinál volt. Vannak olyan szituk, amikor érthető.

Bár azt nem értem, hogy neked mi a jó abban, ha ő vibrátorral izgatja magát.

Viszont a fent leírtakból elképzelhatő, hogy elkaphatsz valamit, már ha van mit elkapni tőle, és még peched is volt. Az AIDS fertőzés veszélye ugyanis kb. 1:5-höz, azaz minden ötödik AIDS-szessel való szeretkezésnél kapják csak el a partnerek. Viszont van még bőven más is.

2009. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!