Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor ha vki elmegy...

Mi van akkor ha vki elmegy nőgyógyászhoz és az idegességtől annyira össze szűkül a hüvelye hogy nem tudja megvizsgálni a doki?

Figyelt kérdés
vagy ilyenkor mit tud csinálni a doki? van erre vmi megoldás?tudom hogy lazítani kell meg stb de ha esetleg mégsem megy?
2010. aug. 11. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem tudod összeszűkíteni, hogy ne menjen be semmi, tágítót szokott használni, de az amúgy is kell, ha el vagy lazulva.

Ha annyira össze tudnál zárni, a nemi erőszak mint fogalom nem létezne...

2010. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Ilyen nincs :)

Bekeni a hajsütővasat (én úgy hívom) vizes alapú sikosító géllel és az bemegy.

2010. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne ha bekenné síkosítóval.Akárhány orvosnál jártam,egyik sem tette meg.
2010. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hajsütővas XD Hát ez jó, tényelg úgy néz ki! Én is így fogom hívni! :)

1. voltam

2010. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó tény légmentesen ne tudja senki lezárni a hüvelyét, de össze tud szűkülni asszem ennek vmi vaginizmus a neve, szal lehet betudja tuszakolni ezt a "hajsütővasat" de milyen élmény lehet az mikor tökre fáj...
2010. aug. 11. 18:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A vaginizmus a szexualitással függ össze, nem a nőgyogyóval. Amit a filmekben láttál (Mély harapás), azt felejtsd el :)
2010. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én kicsit akkor is parázok h mi van ha mégis sikerül egy ilyet produkálni :S
2010. aug. 11. 19:06
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit vitába szállnék. Az első lányom születése előtt, már bent a kórházban nem tudott a doki megvizsgálni. Nem fogadott orvosom volt, hanem az ügyeletes, és nekem rendkívül ellenszenves. Aztán a fejemhez vágta, hogy hogyan tudta a férjem megcsinálni a gyereket, ha az ujja sem fér be. Olyan görcsben voltam, hogy dühöngve otthagyott. Később a szülésznő már meg tudott nézni.

Szóval én így jártam, lehet, másnál is előfordul hasonló.

2010. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Az hülyeség, hogy tágitó, stb. A nöknek általában nem szokott igazán gond lenni, hogy ellazuljon - elvégre csak az ujjának kell bejutni. De ha - ritka esetben - elöfordul, hogy tényleg görcsös lesz, akkor adnak egy lazitó/nyugtató injekciót. De ne idegeskedj, az orvosnak már van tapasztalata, tudja, hogy mit kell csinálnia.


Az meg végképp hülyeség, amit az egyik válaszoló irt: "Ha annyira össze tudnál zárni, a nemi erőszak mint fogalom nem létezne...", ugyan is éppen ezért szakad a nök hüvelye be eröszak esetén.

2010. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
19:12 es azért ez nagyon durva h ezt csinálta a doki, és gondolom mikor már oda kerültél h szülés kicsit már kilehettél tágulva és így is sikerült össze szűkülnöd :S én is éppen ettől félek :S szerintem még hanyagolni fogom ezt az orvososdit :s
2010. aug. 11. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!