Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor ha vki elmegy...

Mi van akkor ha vki elmegy nőgyógyászhoz és az idegességtől annyira össze szűkül a hüvelye hogy nem tudja megvizsgálni a doki?

Figyelt kérdés
vagy ilyenkor mit tud csinálni a doki? van erre vmi megoldás?tudom hogy lazítani kell meg stb de ha esetleg mégsem megy?
2010. aug. 11. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, de a méhszáj tágult 4 ujjnyira a szülésznő vizsgálata alapján, de a hüvelyem összeszorult. Nem volt kellemes. Szerencsére a szülést nem ő vezette le.
2010. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hány éves vagy?

2010. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

19:16

Nem hiszem, hogy hülyeséget írtam. A nők azért sérülnek meg nemi erőszak során, mert az a behatolás durván töténik, nem "jó" szögben, stb... Nyilván igen, a nemi izgalom a nőnél nem alakul ki, ezért nem befogadóképes a hüvelye, de a hülyeségtől távol van, amit írtam.

2010. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Folyt:

Mert ha az orvos nem tud megvizsgálni, akkor az erőszaktevő, hogy tud behatolni? Hát úgy, hogy nem vagy összeszűkülve... Annyira nem lehet. Max stresszes összehúzódás.

2010. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
senki nem írt hülyeséget, 21 éves vagyok.
2010. aug. 11. 19:55
 16/17 A kérdező kommentje:
de egy dokinak gondolom nem az a célja h fájdalmak árán is megvizsgáljon csak azért is, és az erőszaktevő meg pont lesz*rja h milyen neked, éppen ezért erőszek.
2010. aug. 11. 20:00
 17/17 anonim ***** válasza:

De 21 évesen már azért igencsak ideje lenne. Keress nő nemű orvost, vagy úgy sem lenne jobb? Én is eléggé izgultam az első előtt, de nem volt semmi gáz...

Emiatt ne hanyagold el, az egészséged nem játék.

2010. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!