Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vkivel már történt ilyen?...

Vkivel már történt ilyen? nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
gynoflor helyreállítot helyeztem fel. Az orvos és a gyógyszertáros is azt mondta, hogy minden este helyezzek fel egyet 6 napon keresztül. De nekem első nap sem javult a folyás. Így felhelyeztem este majd rákövetkező délelőtt még egyet majd este is egyet 2 napon keresztül vagyis felére csökkentettem az időt. Most barnás folyásom van, látszik benne hogy a kúp is távozik de folyás is jön vele sok és barna. 10-én jön meg a menstruációm van még egy gynoflor kúpom. Hagyjam, hogy kiürüljön? Ez rendbe jön magától? Mit tegyek? Mi van ha nem múlik el a barnás folyás?
2020. dec. 4. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de nem véletlenül mondták el, hogy hogy használd. Szerintem állj le vele és ha nem múlik el a barnázás, vagy más gondok lesznek, menj el orvoshoz.
2020. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mit jelent a barnázás? kaptam a visszaállító előtt antibiotikumot. Valószínűleg a visszaállító csinált vmit. Gyulladást okozhat a gynoflor visszaállító?
2020. dec. 4. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Gynoflorban van némi ösztrogén. Butaság volt.
2020. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges volt reggel használni, csak kifolyik, nem hat, 1 nap alatt meg kár is volt változást várnod. A barnázás mensi előtt progeszteron hiányt jelent, semmi köze a fertőzéshez.
2020. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az ösztrogén mit csinál? miért baj, hogy van benne?

A progeszteronhiány ellen mit lehet tenni? Ezek elmúlhatnak?

2020. dec. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!